Edmonton Oilers - Los Angeles Kings (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 06. 12. 2021 v 02:00 SEČ
Rogers Place
(diváků: 15658)
1 EDM

LAK 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
EDM010
LAK113
Po třetinách0:11:21:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
EDM6124
LAK131314
Po třetinách6:1318:2622:40

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
EDM190/22852.8%10910
LAK63/51647.2%12819

Přehled gólů

1. třetina
02:01LAK0:1videoTečG: Rasmus Kupari (3)A: Trevor Moore (2)
2. třetina
01:42LAK0:2videoStř. příklepemG: Adrian Kempe (9)A: Dustin Brown (6)A: Drew Doughty (8)
10:04EDM1:2videoStř. zápěstímSHG: Darnell Nurse (1)A: Ryan Nugent-Hopkins (21)A: Zach Hyman (7)
3. třetina
14:38LAK1:3videoStř. golfemPPG: Adrian Kempe (10)A: Arthur Kaliyev (3)A: Drew Doughty (9)
16:03LAK1:4videoStř. golfemPPG: Drew Doughty (2)A: Anze Kopitar (16)A: Viktor Arvidsson (8)
16:57LAK1:5videoStř. golfemPPG: Trevor Moore (2)A: Lias Andersson (1)A: Sean Durzi (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
15:33LAK2 minAlexander EdlerPodražení (Connor McDavid)
2. třetina
02:45LAK2 minSean DurziPodražení (Ryan McLeod)
09:21EDM2 minPhilip BrobergPodražení (Lias Andersson)
15:46EDM2 minDarnell NurseDržení (Dustin Brown)
15:46LAK2 minDustin BrownDržení (Darnell Nurse)
3. třetina
13:27EDM5 minConnor McDavidNaražení na hrazení (trest odseděl Tyler Benson)(Adrian Kempe)
13:27EDM10 minConnor McDavidTrest do konce utkání

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
EDM19Mikko Koskinen (prohra)30 - 321 - 14 - 735 - 4087.50%060:00
EDM74Stuart Skinner
LAK32Jonathan Quick (výhra)17 - 170 - 14 - 421 - 2295.45%059:47
LAK40Calvin Petersen

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
25Darnell NurseObránce1010254210-26:35
18Zach HymanLevé křídlo011+1031000100%17:42
93Ryan Nugent-HopkinsCentr011+101200125%19:47
6Kris RussellObránce000-1010211-14:21
10Derek RyanCentr000-200000033%11:24
13Jesse PuljujarviPravé křídlo0000012010-13:33
16Tyler BensonLevé křídlo0000001000-08:35
22Tyson BarrieObránce0000000020-20:10
29Leon DraisaitlCentr000001002267%20:16
37Warren FoegeleLevé křídlo000-2024001-10:22
44Zack KassianPravé křídlo0000011000-10:41
56Kailer YamamotoPravé křídlo0000003001-16:43
70Colton SceviourCentr000-2001001-12:27
71Ryan McLeodCentr000000002267%13:03
75Evan BouchardObránce0000024300-26:09
80Markus NiemelainenObránce0000014300-19:02
86Philip BrobergObránce000-1200000-10:25
97Connor McDavidCentr0000154101060%19:35

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Drew DoughtyObránce1230022112-26:33
9Adrian KempeCentr2020043011-17:15
12Trevor MooreCentr112+1011001-13:26
89Rasmus KupariCentr101+101101050%12:01
11Anze KopitarCentr011003121055%19:34
17Lias AnderssonCentr011+1011100-11:39
23Dustin BrownPravé křídlo011+1220210-15:48
33Viktor ArvidssonLevé křídlo011-1050300-18:51
34Arthur KaliyevPravé křídlo011-1040001-10:34
50Sean DurziObránce011+1211120-15:19
2Alexander EdlerObránce0000202111-17:20
3Matt RoyObránce0000041210-19:04
7Tobias BjornfotObránce000+1000300-13:37
19Alex IafalloLevé křídlo0000042200-19:29
24Phillip DanaultCentr000004002142%21:35
36TJ TynanCentr000001100038%09:44
44Mikey AndersonObránce000+1020001-23:34
91Carl GrundstromPravé křídlo0000010110100%08:50

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Adrian Kempe
Adrian Kempe
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Darnell Nurse
Darnell Nurse
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: 0
Drew Doughty
Drew Doughty
G: 1, A: 2, P: 3
S: 2, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Corey Syvret
#42 - Corey Syvret
Pierre Lambert
#37 - Pierre Lambert
Steve Barton
#59 - Steve Barton
Michel Cormier
#76 - Michel Cormier

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20557Edmonton Oilers EDM-LAK Los Angeles Kings3432427

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentalexander1986aveomarckkvvlkctibor88dilitdinda
dukyemmettforward01francoagolohojancharl
ica62ignac75inanajarynjuventus1kerrykrab88
maly.petkom.beranekmibdevilsmoogmtlnuovacchinniondon
packova.ivetpetterson76rockysilvia7tatuldatwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funeskracamatys1979

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
elguajeflyers66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitcharlmaly.petkopackova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88dindaelguajeemmettflyers66forward01
francoafuneshojanica62inanajuventus1kerry
krab88matys1979m.beranekmibdevilsmoogmtlnuovacchinni
ondonpetterson76rockysilvia7tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PITPIT-DETDET2:3s(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)Review
NYRNYR-MINMIN2:3(2:0, 0:2, 0:1)Review
CHICHI-COLCOL4:6(0:0, 0:2, 4:4)Review
ARIARI-BOSBOS1:2(1:1, 0:1, 0:0)Review
DALDAL-WSHWSH0:5(0:3, 0:2, 0:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport2 10. 02. 2022 02:00
DALDAL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - ANAANA61681312
PHIPHI - LAKLAK96151510
STLSTL - WPGWPG2541817
FLAFLA - SJSSJS1721018
MTLMTL - EDMEDM3215117
DETDET - TORTOR1911414
TBLTBL - VGKVGK1631513
CARCAR - NJDNJD2010117
ARIARI - BUFBUF1254414
CGYCGY - VANVAN1083513
NYRNYR - SEASEA1411211
PITPIT - LAKLAK75367
CARCAR - SJSSJS1330211

Narozeniny hráčů

29.01.Hasek, Dominik57 let
29.01.Burke, Sean55 let
29.01.Passmore, Steve49 let
29.01.Parker, Scott44 let
29.01.Wanvig, Kyle41 let
29.01.Gleason, Tim39 let
29.01.Tolpeko, Denis37 let
29.01.Bourque, Chris36 let
29.01.DETGreiss, Thomas36 let
29.01.Mihalik, Vladimir35 let
29.01.Wandell, Tom35 let
29.01.ANAShattenkirk, Kevin33 let
29.01.O'Brien, Jim33 let
29.01.CARShore, Drew31 let
29.01.FLALammikko, Juho26 let
29.01.MINEriksson Ek, Joel25 let
29.01.CBJRoslovic, Jack25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.01.CGYPitlick- Nespecifikované zranění
15.01.WSHOshie- Poranění horní části těla
14.01.TORRitchie- Covid 19
14.01.OTTBrown- Zlomená čelist
13.01.FLAJohansson- Covid 19
13.01.EDMSmith- Poranění palce
13.01.DETBarber- Nespecifikované zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]
23.05.2021 19:18 - forward01 - Zdravim, dnes nebude tipovacka ? [Hlavní diskuze]
06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]