Preview sezóny 2020/21

Sezóna:2011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21

PREVIEW TÝMŮ PŘED SEZÓNOU 2019/2020


#
TÝMY
ČLÁNKY
1.Tampa Bay Lightning12. 01. 2021 - Tampa Bay Lightning (autor: )
2.Dallas Stars11. 01. 2021 - Dallas Stars (autor: )
3.Vegas Golden Knights10. 01. 2021 - Vegas Golden Knights (autor: )
4.New York Islanders09. 01. 2021 - New York Islanders (autor: )
5.Philadelphia Flyers08. 01. 2021 - Philadelphia Flyers (autor: )
6.Colorado Avalanche07. 01. 2021 - Colorado Avalanche (autor: )
7.Boston Bruins06. 01. 2021 - Boston Bruins (autor: )
8.Vancouver Canucks05. 01. 2021 - Vancouver Canucks (autor: )
9.St. Louis Blues04. 01. 2021 - St. Louis Blues (autor: )
10.Washington Capitals03. 01. 2021 - Washington Capitals (autor: )
11.Carolina Hurricanes02. 01. 2021 - Carolina Hurricanes (autor: )
12.Columbus Blue Jackets01. 01. 2021 - Columbus Blue Jackets (autor: )
13.Calgary Flames31. 12. 2020 - Calgary Flames (autor: )
14.Arizona Coyotes30. 12. 2020 - Arizona Coyotes (autor: )
15.Chicago Blackhawks29. 12. 2020 - Chicago Blackhawks (autor: )
16.Montreal Canadiens28. 12. 2020 - Montreal Canadiens (autor: )
17.Pittsburgh Penguins27. 12. 2020 - Pittsburgh Penguins (autor: )
18.Edmonton Oilers26. 12. 2020 - Edmonton Oilers (autor: )
19.Toronto Maple Leafs25. 12. 2020 - Toronto Maple Leafs (autor: )
20.Winnipeg Jets24. 12. 2020 - Winnipeg Jets (autor: )
21.New York Rangers23. 12. 2020 - New York Rangers (autor: )
22.Florida Panthers22. 12. 2020 - Florida Panthers (autor: )
23.Nashville Predaotrs21. 12. 2020 - Nashville Predators (autor: )
24.Minnesota Wild20. 12. 2020 - Minnesota Wild (autor: )
25.Buffalo Sabres19. 12. 2020 - Buffalo Sabres (autor: )
26.New Jersey Devils18. 12. 2020 - New Jersey Devils (autor: )
27.Anaheim Ducks17. 12. 2020 - Anaheim Ducks (autor: )
28.Los Angeles Kings16. 12. 2020 - Los Angeles Kings (autor: )
29.San Jose Sharks15. 12. 2020 - San Jose Sharks (autor: )
30.Ottawa Senators14. 12. 2020 - Ottawa Senators (autor: )
31.Detroit Red Wings13. 12. 2020 - Detroit Red Wings (autor: )

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2021 20:00
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2021 04:00
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA311031817
CBJCBJ - TBLTBL2429818
VANVAN - MTLMTL8520422
BOSBOS - PHIPHI1112101510
STLSTL - LAKLAK2850916
WPGWPG - OTTOTT2742719
CHICHI - DETDET2532717
CGYCGY - TORTOR13125519
ARIARI - VGKVGK51015915

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan52 let
23.01.Holmstrom, Tomas48 let
23.01.Bouchard, Joel47 let
23.01.Hannan, Scott42 let
23.01.Daigneault, Maxime37 let
23.01.Tardif, Jamie36 let
23.01.St-Denis, Frederic35 let
23.01.NYIKomarov, Leo34 let
23.01.MacMillan, Mark29 let
23.01.Lessio, Lucas28 let
23.01.TBLNieves, Boo27 let
23.01.NJDHoltz, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.TORMatthews- Poranění horní části těla
21.01.NJDBlackwood- Covid 19
21.01.DETMerrill- Covid 19
21.01.DETGagner- Covid 19
20.01.CARTeravainen- Covid 19
20.01.WSHOvechkin- Covid 19
20.01.WSHOrlov- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]