Tabulky NHL - Celá NHL v sezóně 2021/22 (celkem)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/192019/202020/212021/22
Typ tabulky:celkemdomavenku

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.COL Colorado Avalanche42318365177:1257-33-011-3119-2-112-6-29-19W
2.FLA Florida Panthers44309565179:1267-52-315-2922-3-08-6-58-22W
3.TBL Tampa Bay Lightning442910563152:1258-52-318-2615-4-314-6-28-22W
4.PIT Pittsburgh Penguins442710761148:1165-72-521-2313-5-414-5-37-32L
5.CAR Carolina Hurricanes40299260143:964-21-019-2114-4-115-5-17-32W
6.NYR New York Rangers452813460137:1184-43-126-1913-4-215-9-26-42L
7.NSH Nashville Predators452714458140:1236-41-220-2513-7-014-7-45-51L
8.STL St. Louis Blues432612557152:1173-52-219-2417-4-29-8-37-31W
9.WSH Washington Capitals452412957145:1224-92-220-2512-7-512-5-44-61W
10.MIN Minnesota Wild392610355152:1178-34-314-2514-3-112-7-27-34W
11.TOR Toronto Maple Leafs392610355133:1035-32-117-2215-4-111-6-27-32W
12.VGK Vegas Golden Knights442516353150:1335-33-116-2813-10-212-6-13-72L
13.BOS Boston Bruins412513353127:1123-31-119-2214-8-111-5-27-31W
14.ANA Anaheim Ducks462216852138:1347-83-423-2313-7-49-9-44-61W
15.LAK Los Angeles Kings442216650124:1204-62-228-1613-10-29-6-46-41W
16.CGY Calgary Flames392013646127:993-62-017-226-4-414-9-24-61L
17.DAL Dallas Stars412217246120:1267-22-124-1714-5-18-12-15-51L
18.SJS San Jose Sharks432219246119:1327-21-126-1711-9-211-10-05-51W
19.DET Detroit Red Wings441919644121:1498-62-120-2413-7-36-12-33-71W
20.EDM Edmonton Oilers392116244128:1305-23-013-2612-8-09-8-23-73W
21.VAN Vancouver Canucks431919543110:1205-53-325-188-8-311-11-24-61W
22.WPG Winnipeg Jets401716741115:1243-71-417-2310-8-17-8-63-76L
23.CBJ Columbus Blue Jackets411921139126:1487-13-113-2812-9-17-12-04-61W
24.CHI Chicago Blackhawks441621739111:1487-73-119-258-9-38-12-45-51L
25.NYI New York Islanders36151563686:972-61-323-138-8-37-7-37-31L
26.NJD New Jersey Devils421522535120:1485-51-417-2510-10-35-12-23-73L
27.PHI Philadelphia Flyers431322834106:1483-80-422-216-10-47-12-40-1013L
28.BUF Buffalo Sabres421322733111:1473-72-121-217-12-36-10-43-71L
29.SEA Seattle Kraken431425432114:1532-41-116-279-14-25-11-24-61W
30.OTT Ottawa Senators371320430105:1282-41-120-176-10-17-10-34-61L
31.ARI Arizona Coyotes42102842493:1603-40-422-205-14-15-14-33-74L
32.MTL Montreal Canadiens4282772394:1591-71-019-235-11-13-16-61-94L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PITPIT-DETDET2:3s(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)Review
NYRNYR-MINMIN2:3(2:0, 0:2, 0:1)Review
CHICHI-COLCOL4:6(0:0, 0:2, 4:4)Review
ARIARI-BOSBOS1:2(1:1, 0:1, 0:0)Review
DALDAL-WSHWSH0:5(0:3, 0:2, 0:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport2 10. 02. 2022 02:00
DALDAL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - ANAANA61681312
PHIPHI - LAKLAK96151510
STLSTL - WPGWPG2541817
FLAFLA - SJSSJS1721018
MTLMTL - EDMEDM3215117
DETDET - TORTOR1911414
TBLTBL - VGKVGK1631513
CARCAR - NJDNJD2010117
ARIARI - BUFBUF1254414
CGYCGY - VANVAN1083513
NYRNYR - SEASEA1411211
PITPIT - LAKLAK75367
CARCAR - SJSSJS1330211

Narozeniny hráčů

29.01.Hasek, Dominik57 let
29.01.Burke, Sean55 let
29.01.Passmore, Steve49 let
29.01.Parker, Scott44 let
29.01.Wanvig, Kyle41 let
29.01.Gleason, Tim39 let
29.01.Tolpeko, Denis37 let
29.01.Bourque, Chris36 let
29.01.DETGreiss, Thomas36 let
29.01.Mihalik, Vladimir35 let
29.01.Wandell, Tom35 let
29.01.ANAShattenkirk, Kevin33 let
29.01.O'Brien, Jim33 let
29.01.CARShore, Drew31 let
29.01.FLALammikko, Juho26 let
29.01.MINEriksson Ek, Joel25 let
29.01.CBJRoslovic, Jack25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.01.CGYPitlick- Nespecifikované zranění
15.01.WSHOshie- Poranění horní části těla
14.01.TORRitchie- Covid 19
14.01.OTTBrown- Zlomená čelist
13.01.FLAJohansson- Covid 19
13.01.EDMSmith- Poranění palce
13.01.DETBarber- Nespecifikované zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]
23.05.2021 19:18 - forward01 - Zdravim, dnes nebude tipovacka ? [Hlavní diskuze]
06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]