Nabídka zápasů

Aktuální čas (při posledním načtení stránky) je 27. 02. 2024 18:49:47

Tip na zápas (60 min.)

Č.ZačátekNázev událostiPreview
2390428. 02. 2024 01:00DET Detroit - WSH Washington (60m)Preview
2390528. 02. 2024 01:00FLA Florida - BUF Buffalo (60m)Preview
2390628. 02. 2024 01:00MTL Montreal - ARI Arizona (60m)Preview
2390728. 02. 2024 01:00PHI Philadelphia - TBL Tampa Bay (60m)Preview
2390828. 02. 2024 01:00TOR Toronto - VGK Vegas (60m)Preview
2390928. 02. 2024 02:00MIN Minnesota - CAR Carolina (60m)Preview
2391028. 02. 2024 02:00NSH Nashville - OTT Ottawa (60m)Preview
2391128. 02. 2024 02:00WPG Winnipeg - STL St. Louis (60m)Preview
2391228. 02. 2024 03:00CGY Calgary - LAK Los Angeles (60m)Preview
2391328. 02. 2024 03:30COL Colorado - DAL Dallas (60m)Preview
2391428. 02. 2024 04:00VAN Vancouver - PIT Pittsburgh (60m)Preview
2391528. 02. 2024 04:30SJS San Jose - NJD New Jersey (60m)Preview


Tip na počet gólů (méně/více než 5.5)

Č.ZačátekNázev událostiPreview
2390428. 02. 2024 01:00DET Detroit - WSH Washington (5.5)Preview
2390528. 02. 2024 01:00FLA Florida - BUF Buffalo (5.5)Preview
2390628. 02. 2024 01:00MTL Montreal - ARI Arizona (5.5)Preview
2390728. 02. 2024 01:00PHI Philadelphia - TBL Tampa Bay (5.5)Preview
2390828. 02. 2024 01:00TOR Toronto - VGK Vegas (5.5)Preview
2390928. 02. 2024 02:00MIN Minnesota - CAR Carolina (5.5)Preview
2391028. 02. 2024 02:00NSH Nashville - OTT Ottawa (5.5)Preview
2391128. 02. 2024 02:00WPG Winnipeg - STL St. Louis (5.5)Preview
2391228. 02. 2024 03:00CGY Calgary - LAK Los Angeles (5.5)Preview
2391328. 02. 2024 03:30COL Colorado - DAL Dallas (5.5)Preview
2391428. 02. 2024 04:00VAN Vancouver - PIT Pittsburgh (5.5)Preview
2391528. 02. 2024 04:30SJS San Jose - NJD New Jersey (5.5)Preview


Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CARCAR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-NJDNJD04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 02. 2024 01:00
MTLMTL-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 02. 2024 04:00
VANVAN-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
banner 300x250 pixel

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - WSHWSH1961224
FLAFLA - BUFBUF2701917
MTLMTL - ARIARI2153422
PHIPHI - TBLTBL2915916
TORTOR - VGKVGK2241423
MINMIN - CARCAR410121510
NSHNSH - OTTOTT22231214
WPGWPG - STLSTL25111016
CGYCGY - LAKLAK9143817
COLCOL - DALDAL111051114
VANVAN - PITPIT2630224
SJSSJS - NJDNJD1621720

Narozeniny hráčů

27.02.Modry, Jaroslav53 let
27.02.Sauve, Philippe44 let
27.02.Curry, John40 let
27.02.Coburn, Braydon39 let
27.02.Wyman, James38 let
27.02.Jeffrey, Dustin36 let
27.02.NYICizikas, Casey33 let
27.02.Almquist, Adam33 let
27.02.MTLMatheson, Mike30 let
27.02.Highmore, Matthew28 let
27.02.Siebenaler, Blake28 let
27.02.SJSSmith, Givani26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.02.PHIRistolainen- horní část těla
26.02.CARChatfield- horní část těla
26.02.PHIDrysdale- rameno
26.02.PITRust- horní část těla
25.02.DALSeguin- dolní část těla
25.02.WSHOshie- horní část těla
24.02.NYIMayfield- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]