Databáze filmů o hokeji


Pro naše fanoušky jsme připravili přehled filmů s hokejovou tématikou. Pakliže si myslíte, že v databázi, kterou budeme postupně rozšiřovat, jsme na nějaký film zapomněli, napište nám email. Děkujeme

Filmy s hokejovou tématikou (Po kliknutí na jednotlivý film se dostanete na detail.)

ObrázekFilmRokŽánr
GoonGoon
Goon: Dur à cuire
2011Komedie / Sportovní
Guru láskyGuru lásky
The Love Guru
2008Komedie
Hokejový zázrak (Miracle)Hokejový zázrak
Miracle
2004Drama / Rodinný / Sportovní / Historický
Maurice RichardMaurice Richard
The Rocket
2005Drama / Sportovní / Životopisný
Mystery, AljaškaMystery, Aljaška
Mystery, Alaska
1999Komedie / Drama / Sportovní
NakládačkaNakládačka
Slap Shot
1977Komedie / Sportovní
ŠampioniŠampioni
The Mighty Ducks
1992Komedie / Sportovní / Rodinný
Šampioni 2Šampioni 2
D2: The Mighty Ducks
1994Komedie / Sportovní / Rodinný
VIP: Velmi inteligentní primátVIP: Velmi inteligentní primát
MVP: Most Valuable Primate
2000Komedie / Sportovní / Rodinný

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CARCAR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-NJDNJD04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 02. 2024 01:00
MTLMTL-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 02. 2024 04:00
VANVAN-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
banner 300x250 pixel

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - WSHWSH1841220
FLAFLA - BUFBUF2301913
MTLMTL - ARIARI1852418
PHIPHI - TBLTBL2813913
TORTOR - VGKVGK1841418
MINMIN - CARCAR2912157
NSHNSH - OTTOTT19231012
WPGWPG - STLSTL22111012
CGYCGY - LAKLAK7133715
COLCOL - DALDAL1085913
VANVAN - PITPIT2410220
SJSSJS - NJDNJD1618616

Narozeniny hráčů

27.02.Modry, Jaroslav53 let
27.02.Sauve, Philippe44 let
27.02.Curry, John40 let
27.02.Coburn, Braydon39 let
27.02.Wyman, James38 let
27.02.Jeffrey, Dustin36 let
27.02.NYICizikas, Casey33 let
27.02.Almquist, Adam33 let
27.02.MTLMatheson, Mike30 let
27.02.Highmore, Matthew28 let
27.02.Siebenaler, Blake28 let
27.02.SJSSmith, Givani26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

26.02.PITRust- horní část těla
26.02.CARChatfield- horní část těla
25.02.DALSeguin- dolní část těla
25.02.WSHOshie- horní část těla
24.02.NYIMayfield- horní část těla
24.02.LAKAnderson- horní část těla
24.02.TBLCernak- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]