Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 14. 01. 2021 v 02:00 SEČ
TBL CHI
Rekapitulace finále 2015. Tentokrát ale s opačným poměrem sil. Zatímco před půl dekádou dominovalo Chicago, nyní zažívá svůj vrchol Tampa. Domácí představí v podstatě identickou sestavu jako při loňské mistrovské jízdě (bude chybět Nikita Kucherov, který bojuje s dlouhodobým zraněním), Blackhawks budou vypadat výrazně jinak. Z týmu odešli borci jako Brandon Saad, Corey Crawford či Olli Määttä a nahradí je Nikita Zadorov, Carl Söderberg nebo Mattias Janmark. Přestože červeno-černí udělali celou řadu změn, favoritem úvodního klání Centrální divize zůstává úřadující šampion.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2021 02:00Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks5:1PreviewReviewVideo
29. 09. 2020 02:00Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
27. 09. 2020 02:00Tampa Bay LightningTBL-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo
26. 09. 2020 02:00Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning4:5pPreviewReviewVideo
24. 09. 2020 02:00Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2021 02:00Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks5:1PreviewReviewVideo
19. 08. 2020 04:30Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
17. 08. 2020 00:30Chicago BlackhawksCHI-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
16. 08. 2020 02:00Chicago BlackhawksCHI-VGKVegas Golden Knights1:2PreviewReviewVideo
13. 08. 2020 23:30Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2019 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2018 01:00Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning3:6PreviewReviewVideo
23. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
28. 03. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks5:4pPreviewReviewVideo
25. 01. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning1:0pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
TBL Tampa Bay Lightning000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00
TBL Tampa Bay Lightning000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00
TBL Tampa Bay Lightning000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19227Tampa Bay Lightning TBL-CHI Chicago Blackhawks2923522

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentamadore77avs-forever1burneydesspidilitdwarf
emmetterastfrancoagolohojanhromejakubsichta
jarynjurcajuventus1kerrykorilumumaly.petko
matys1979m.beranekmtlpackova.ivetpetrssonstanleyvesce1995
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesmilan66

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
detredwingignac75pete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
avs-forever1detredwingerastfunesjurca

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77burneydilitdwarfemmettfrancoa
hojanjakubsichtajuventus1kerrykorimaly.petkomatys1979
m.beranekmtlpackova.ivetpetepetrssonstanleyvesce1995
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2021 20:00
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2021 04:00
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA311031817
CBJCBJ - TBLTBL2427817
VANVAN - MTLMTL8519421
BOSBOS - PHIPHI1012101410
STLSTL - LAKLAK2750915
WPGWPG - OTTOTT2642718
CHICHI - DETDET2432716
CGYCGY - TORTOR12125518
ARIARI - VGKVGK51014914

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan52 let
23.01.Holmstrom, Tomas48 let
23.01.Bouchard, Joel47 let
23.01.Hannan, Scott42 let
23.01.Daigneault, Maxime37 let
23.01.Tardif, Jamie36 let
23.01.St-Denis, Frederic35 let
23.01.NYIKomarov, Leo34 let
23.01.MacMillan, Mark29 let
23.01.Lessio, Lucas28 let
23.01.TBLNieves, Boo27 let
23.01.NJDHoltz, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.TORMatthews- Poranění horní části těla
21.01.NJDBlackwood- Covid 19
21.01.DETMerrill- Covid 19
21.01.DETGagner- Covid 19
20.01.CARTeravainen- Covid 19
20.01.WSHOvechkin- Covid 19
20.01.WSHOrlov- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]