Anaheim Ducks - San Jose Sharks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2012/13)


Začátek zápasu: 26. 03. 2013 v 03:00 SEČ
Honda Center
(diváků: 16083)
3 ANA

SJS 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ANA012
SJS212
Po třetinách0:21:33:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ANA8910
SJS10218
Po třetinách8:1017:3127:39

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ANA100/2344014512
SJS40/5303911520

Přehled gólů

1. třetina
05:46SJS0:1videoStř. zápěstímG: Brent Burns (3)A: Martin Havlat cze (6)A: Joe Thornton (24)
07:10SJS0:2videoStř. zápěstímG: Joe Pavelski (8)
2. třetina
00:34SJS0:3videoStř. zápěstímG: Martin Havlat cze (4)A: Matt Irwin (4)A: Brent Burns (5)
08:16ANA1:3videoStř. zápěstímG: Emerson Etem (2)A: Ben Lovejoy (8)A: Cam Fowler (5)
3. třetina
00:58ANA2:3videoStř. zápěstímG: Francois Beauchemin (5)A: Ryan Getzlaf (25)A: Corey Perry (17)
10:04SJS2:4videoStř. zápěstímG: James Sheppard (1)
18:20ANA3:4videoTeč, DorážkaG: Corey Perry (10)A: Bobby Ryan (15)
19:32SJS3:5videoStř. zápěstímG: Dan Boyle (5)A: Joe Pavelski (11)

Přehled vyloučení

1. třetina
14:31ANA2 minBen LovejoyHákování (Tommy Wingels)
17:46ANA2 minLuca SbisaPodražení (Logan Couture)
2. třetina
02:47SJS2 minJustin BraunPodražení (Corey Perry)
12:21ANA2 minBen LovejoyDržení (Tommy Wingels)
18:28SJS2 minPatrick Marleau (Ben Lovejoy)
3. třetina
03:30ANA2 minLuca SbisaSekání (Adam Burish)
07:15ANA2 minCorey Perry (Antti Niemi)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ANA30Viktor Fasth (prohra)27 - 312 - 25 - 534 - 3889.47%059:19
ANA1Jonas Hiller
SJS31Antti Niemi (výhra)21 - 242 - 21 - 124 - 2788.89%060:00
SJS32Alex Stalock

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Corey PerryPravé křídlo112-2282110-18:56
23Francois BeaucheminObránce101+1024501-24:26
65Emerson EtemPravé křídlo101+1031000-16:18
4Cam FowlerObránce011-1011002-22:16
6Ben LovejoyObránce011-1415110-17:55
9Bobby RyanPravé křídlo0110020110-15:58
15Ryan GetzlafCentr011-202001174%20:13
5Luca SbisaObránce000-1402111-17:24
7Andrew CoglianoCentr000+1003000100%14:41
8Teemu SelannePravé křídlo000001200125%15:54
11Saku KoivuCentr000-101400444%18:35
20David SteckelCentr000-100210046%07:50
25Brad StaubitzPravé křídlo000-1000000-03:37
34Daniel WinnikCentr000-103110033%12:41
44Sheldon SourayObránce000+1012101-20:52
51Kyle PalmieriPravé křídlo000-2023001-12:43
55Bryan AllenObránce000-3001001-16:05
74Peter HollandCentr000+100100042%14:17

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Joe PavelskiCentr112006320152%20:47
9Martin Havlat czePravé křídlo112+3030000-15:15
88Brent BurnsObránce112+303000250%16:22
15James SheppardCentr1010036220-13:02
22Dan BoyleObránce101+4030110-22:15
19Joe ThorntonCentr011+203010160%18:55
52Matt IrwinObránce011+3011112-15:19
5Jason DemersObránce000-2013101-17:48
7Brad StuartObránce000+1004100-19:14
10Andrew DesjardinsCentr00000020100%08:15
12Patrick MarleauLevé křídlo000-12220010%20:12
21T.J. GaliardiLevé křídlo000-10220000%15:05
23Scott GomezCentr000+101000138%12:01
37Adam BurishPravé křídlo0000002000100%07:31
39Logan CoutureCentr000-104130045%21:41
44Marc-Edouard VlasicObránce000-2030302-18:52
57Tommy WingelsCentr0000012100-16:27
61Justin BraunObránce0000232400-16:59

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Joe Thornton
Joe Thornton
G: 0, A: 1, P: 1
S: 3, +/-: +2
Francois Beauchemin
Francois Beauchemin
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
Dan Boyle
Dan Boyle
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +4

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Gord Dwyer
#19 - Gord Dwyer
Dan O'Rourke
#9 - Dan O'Rourke
Shane Heyer
#55 - Shane Heyer
Bryan Pancich
#94 - Bryan Pancich

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9691Anaheim Ducks ANA-SJS San Jose Sharks8823116730

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
alevesalexander94anddrewasterixavayaaveomarbalu110
barsa14blackhawksbleskmcqueenbufu666burningflamecarlos661colorado82
dawe007dindadominik123drahokamdubo197emko25falda
fredo_rkgelkogerenigorgi6975harmmhojancharles81
ignac75inanajakubsichtajevcinjirik19jonhtjulie23
komarek66kombajnvpolikomokotas84liborius85macey442mafo
makermarek123marek77masimatkokubko88mihalmikael27
milanjogimilan52milosekmirek65misa25mtlotak13
packova.ivetpatakbilekpaul68peirapencepchewpetrslavpredak
psychonautpuma21putenkarashitrichirockyrolo
romikdrwsakalsandisksc4mpseatolsery99smiders
spalinispionsrakystan_waystarterstrelmistrsukynn1
swoubictaurustory97vanilla_thunder

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarcipka78dilitemmettfelipelobitohabrdhonzas114
josephklindolspalukinmajklsigmamatys1979m.beranek
milda18ondrys11pingwinpopelkarostinnnshane76tata.tyson
zdenal752radek

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
balvan99casper4593gerojandam93loumaly.petkomanky13
nkono2011patoslmplamenzahy44

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
asterixavayaaveomarbalu110balvan99barsa14bluestar
bufu666cipka78colorado82dawe007dilitdindadominik123
drahokamdubo197emko25emmettfaldagelkohabrd
honzas114inanajakubsichtajandam93julie23klindokomo
kotas84liborius85lspamakermaly.petkomanky13marek77
matys1979m.beranekmilanjogimilan52mirek65misa25ondrys11
packova.ivetpaul68peirapetrslavplamenpredakpsychonaut
puma21putenkarichirolorostinnnsakalsery99
shane76smidersstan_waystartersukynn1swoubictaurus
tory97xamaxzahy442radek

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
anddrewblackhawksbleskmcqueenburningflamecasper4593gerenigorgi6975
harmmjevcinjirik19komarek66macey442majklsigmamasi
matkokubko88mikael27milda18milosekmtlotak13pencepchew
pingwinrockyromikdrwsandiskspalinisrakystrelmistr
tata.tysonvanilla_thunder

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]