Seznam hráčů
Detail hráče
Greg Zanon | #4 | Obránce | Neaktivní | Články hráče na NHLportal.cz (21)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Obránce |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 05. 06. 1980 (věk 45) |
| Místo narození: | Burnaby, BC, CAN |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 201 lbs., 91.2 kg |
| Draft: | Rok 2000, 5. kolo, 156. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 493 |
| Gólů celkem: | 12 |
| Asistencí celkem: | 50 |
| Bodů celkem: | 62 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.02 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.10 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.13 |
| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 05-06 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 7 | 9 | 70 | - | ||
| 06-07 | 66 | 3 | 5 | 8 | 16 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 6.98% | 91 | 189 | 1144 | - | ||
| 07-08 | 78 | 0 | 5 | 5 | -5 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0.00% | 160 | 176 | 1440 | - | ||
| 08-09 | 82 | 4 | 7 | 11 | 8 | 38 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 54 | 7.41% | 153 | 237 | 1711 | - | ||
| 09-10 | 81 | 2 | 13 | 15 | -10 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 | 3.39% | 183 | 196 | 1812 | - | ||
| 10-11 | 82 | 0 | 7 | 7 | -5 | 48 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 55 | 0.00% | 169 | 212 | 1767 | - | ||
| 11-12 | 39 | 2 | 4 | 6 | -1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 27 | 7.41% | 77 | 104 | 727 | - | ||
| 11-12 | 17 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 7.14% | 39 | 32 | 271 | - | ||
| 12-13 | 44 | 0 | 6 | 6 | -16 | 28 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 40 | 0.00% | 65 | 124 | 851 | - | ||
| Kariéra | -- | 493 | 12 | 50 | 62 | -9 | 230 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 333 | 3.60% | 944 | 1279 | 9793 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 06-07 | 5 | 0 | 2 | 2 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 6 | 6 | 104 | - | ||
| 07-08 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 15 | 12 | 113 | - | ||
| 11-12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 15 | 6 | 97 | - | ||
| Kariéra | -- | 18 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 36 | 24 | 314 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 05-06 | 4 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 1.50 | 0.75 | ||
| 06-07 | 66 | 0.05 | 0.08 | 0.12 | 0.48 | 0.65 | ||
| 07-08 | 78 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.31 | 0.49 | ||
| 08-09 | 82 | 0.05 | 0.09 | 0.13 | 0.46 | 0.66 | ||
| 09-10 | 81 | 0.02 | 0.16 | 0.19 | 0.44 | 0.73 | ||
| 10-11 | 82 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 0.59 | 0.67 | ||
| 11-12 | 39 | 0.05 | 0.10 | 0.15 | 0.36 | 0.69 | ||
| 11-12 | 17 | 0.06 | 0.06 | 0.12 | 0.24 | 0.82 | ||
| 12-13 | 44 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 0.64 | 0.91 | ||
| Kariéra | -- | 493 | 0.02 | 0.10 | 0.13 | 0.47 | 0.68 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 06-07 | 5 | 0.00 | 0.40 | 0.40 | 0.40 | 1.40 | ||
| 07-08 | 6 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 0.17 | ||
| 11-12 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 0.00 | 0.43 | ||
| Kariéra | -- | 18 | 0.00 | 0.28 | 0.28 | 0.33 | 0.61 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | Bavlnené rúška | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | české online casino
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | Texas Holdem | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


