San Jose Sharks - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 09. 10. 2011 v 04:30 SEČ
  SJS PHX  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2011 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes6:3PreviewReviewVideo
25. 05. 2011 03:00Vancouver CanucksVAN-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
22. 05. 2011 21:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
21. 05. 2011 03:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
19. 05. 2011 03:00Vancouver CanucksVAN-SJSSan Jose Sharks7:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2011 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes6:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2011 04:30Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
19. 04. 2011 04:30Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2011 19:00Detroit Red WingsDET-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo
14. 04. 2011 01:00Detroit Red WingsDET-PHXPhoenix Coyotes4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2011 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes3:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
27. 03. 2011 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2011 04:00San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2011 22:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
10. 04. 2010 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
13. 01. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 01:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
28. 12. 2009 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
SJS San Jose Sharks000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes000000:00-00-00-00-00
SJS San Jose Sharks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes000000:00-00-00-00-00
SJS San Jose Sharks000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7919San Jose Sharks SJS-PHX Phoenix Coyotes47411628

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
bangssbilcik52burningflamedenis59detredwingduchenedusan56
dwere1erikssonflyers24galus87germshemskyhinault
icefishjakubsichtajeesljenda92jirkajohannkojot
loksmachampmanky13marioczmart40masimatkokubko88
miguelmike715miki-8miky7010milanjoginikexxxohlund
ovephaneufrazorrevromikdrwsakalshaq.32
simplenickskinnerstoneswr76vonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
denyy5jardadrakmichaelo05toothy

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
heroes

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bangssdenyy5detredwingduchenehemskyheroesjeesl
jirkajohannmanky13marioczmart40masiove
revvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
burningflamedenis59dusan56dwere1flyers24galus87germs
hinaulticefishjakubsichtajardadrakjenda92kojotmatkokubko88
miguelmichaelo05mike715miki-8ohlundphaneufromikdrw
sakalshaq.32simplenickskinnerstoneswr76toothy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2701121
DETDET - STLSTL1188715
NSHNSH - TBLTBL2519616
NYINYI - EDMEDM6812517
LAKLAK - BUFBUF10106616
SJSSJS - OTTOTT2042716
MTLMTL - PITPIT1020011
VANVAN - TORTOR22829
DALDAL - CBJCBJ120047
COLCOL - CGYCGY1200011
CARCAR - WPGWPG91137
WSHWSH - MINMIN34364
PHIPHI - UTAUTA35264

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]