Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 21. 03. 2011 v 01:00 SEČ
  PHX CHI  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 03. 2011 01:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2011 03:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes1:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2011 02:00Edmonton OilersEDM-PHXPhoenix Coyotes1:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2011 02:30Calgary FlamesCGY-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2011 01:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 03. 2011 01:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2011 01:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks5:0PreviewReviewVideo
15. 03. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo
13. 03. 2011 17:30Washington CapitalsWSH-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
10. 03. 2011 01:30Tampa Bay LightningTBL-CHIChicago Blackhawks4:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
13. 02. 2011 02:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
11. 11. 2010 02:30Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2010 01:30Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes2:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks5:4sPreviewReviewVideo
06. 02. 2010 02:30Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes1:2sPreviewReviewVideo
06. 11. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks0:6PreviewReviewVideo
08. 12. 2008 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes7:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2008 03:30Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes7339231189212:2056-114-433-4017-11-622-12-56-45W
CHI Chicago Blackhawks713825884232:2017-85-536-3522-14-016-11-86-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks362214044120:976-04-020-167-35W
PHX Phoenix Coyotes341711640102:952-62-214-207-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes392212549110:1104-52-219-206-44W
CHI Chicago Blackhawks351611840112:1041-81-516-194-64L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7662Phoenix Coyotes PHX-CHI Chicago Blackhawks112091423

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
cokodavo1551heroesjakubsichtajohannkejml9miguel
ny-loverpista20robo21romikdrw

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardaniyi79denis59dilitducheneivikjagr
kolousek8libor65majohaasmanky13matador661m.beranekmichaelo05
mirek65packova.ivetrevsakalvonsalat033mates033

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
borisqoflexofrog75masiovesimplenicksonny
supermanvendas

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
denis59frog75heroesjagrjohannmasim.beranek
ny-loveroverevromikdrwsonnysupermanvendas

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
batisbluestardaniyi79dilitducheneflexoivik
jakubsichtakejml9kolousek8libor65majohaasmanky13matador661
mguccimiguelmichaelo05mirek65packova.ivetpista20robo21
sakalvonsalat

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]