Minnesota Wild - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 30. 12. 2010 v 02:00 SEČ
  MIN SJS  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2010 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2010 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo
27. 12. 2010 01:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2010 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2010 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2010 01:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks1:0PreviewReviewVideo
03. 04. 2010 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
24. 03. 2010 01:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
30. 01. 2010 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2009 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2009 01:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
05. 03. 2009 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:4pPreviewReviewVideo
01. 01. 2009 00:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
04. 11. 2008 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
19. 03. 2008 17:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks361912543106:1004-52-117-1910-5-39-7-26-41L
MIN Minnesota Wild35161453786:1003-50-420-158-8-28-6-35-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks1810532353:482-31-19-96-41L
MIN Minnesota Wild188821843:481-20-211-74-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks189722053:522-21-08-106-42W
MIN Minnesota Wild178631943:522-30-29-85-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7126Minnesota Wild MIN-SJS San Jose Sharks6814187

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
marioczmasiphoenix.netromikdrwvosloowita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarchaserlibor65macek78overevsakal
xondras

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
allex12bruinsfancrhoxheroesjakubsichtajosefmartin83
michal225ondra77patriksheldonsupermanvalenzdevonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
allex12bluestarcrhoxchaserjakubsichtalibor65mariocz
masiphoenix.netrevromikdrwsakalsupermanvalenzde
vonsalatvosloowitaxondras

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bruinsfanheroesjosefondra77ovepatriksheldon

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]