Tampa Bay Lightning - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 22. 10. 2010 v 01:30 SEČ
  TBL NYI  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
19. 10. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-DALDallas Stars5:4PreviewReviewVideo
17. 10. 2010 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:0PreviewReviewVideo
15. 10. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
19. 10. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYINew York Islanders1:2pPreviewReviewVideo
17. 10. 2010 01:00New York IslandersNYI-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo
14. 10. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2010 20:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning5:4PreviewReviewVideo
05. 02. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
12. 03. 2008 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders8:4PreviewReviewVideo
22. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning5410817:181-00-01-42-0-02-1-04-11W
NYI New York Islanders6312820:171-20-13-32-0-11-1-13-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders3201515:110-10-10-32-12W
TBL Tampa Bay Lightning2200410:70-00-00-22-02W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning321047:111-00-01-22-11L
NYI New York Islanders311135:61-10-03-01-21W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6665Tampa Bay Lightning TBL-NYI New York Islanders1581712

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
bruinsfancepiidavi77deanduskyfencamachamp
martin83painkillerphoenix.netrevromikdrwsakalsheldon
wildcelt

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
arekgrizzlyjandammichal225ovepetrslavselly
wita

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
masi

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
jandammachampovepetrslavsheldonwildceltwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bruinsfancepiidavi77deanduskygrizzlymasi
phoenix.netrobi281romikdrwsakalselly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2312421
CGYCGY - SEASEA10610421
BOSBOS - CHICHI2201120
DETDET - STLSTL1058714
NSHNSH - TBLTBL1418615
NYINYI - EDMEDM6710516
LAKLAK - BUFBUF1094615
SJSSJS - OTTOTT1922616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]