Seznam hráčů
Detail hráče
Devon Levi | #27 | Brankář | Články hráče na NHLportal.cz (21)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Brankář |
| Lapačka: | vlevo |
| Datum narození: | 27. 12. 2001 (věk 24) |
| Místo narození: | Dollard-des-Ormeaux, QC, CAN |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 184 lbs., 83.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 7. kolo, 212. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 43 |
| Výher celkem: | 21 |
| Proher celkem: | 17 |
| Remíz celkem: | 0 |
| Proher v nastavení: | 2 |
| Odchytaných minut: | 2445 |
| Průměr gólů na zápas: | 3.24 |
| Úspěšnost zákroků: | 89.52 % |
| Čistých kont: | 0 |

| Kariérní statistiky | Čistá konta |
| Zápasy v sezóně: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 14. 10. 2026 04:30 | Los Angeles Kings | - | 1 | : | 4 | Review | - | 33 - 34 | 1 - 1 | 5 - 5 | 39 - 40 | 97.50% | 59:38 | ||
| 08. 10. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 5 | Review | - | 19 - 19 | 1 - 1 | 9 - 11 | 29 - 31 | 93.55% | 59:49 | ||
| 04. 10. 2026 01:00 | Edmonton Oilers | - | 3 | : | 1 | Review | - | 16 - 16 | 2 - 2 | 1 - 2 | 19 - 20 | 95.00% | 59:38 | ||
| 02. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 7 | : | 9 | Review | - | 12 - 18 | 0 - 0 | 3 - 4 | 15 - 22 | 68.18% | 59:51 | ||
| Přestup z Buffalo Sabres do Edmonton Oilers | |||||||||||||||
| Konec sezóny 2024/25 | |||||||||||||||
| 20. 01. 2025 22:00 | Seattle Kraken | - | 6 | : | 4 | Review | - | 26 - 30 | 1 - 1 | 1 - 2 | 28 - 33 | 84.85% | 57:51 | ||
| 15. 12. 2024 23:00 | Toronto Maple Leafs | - | 5 | : | 3 | Review | - | 29 - 32 | 0 - 0 | 7 - 8 | 36 - 40 | 90.00% | 57:59 | ||
| 17. 11. 2024 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 5 | : | 2 | Review | - | 20 - 23 | 2 - 2 | 5 - 6 | 27 - 31 | 87.10% | 55:04 | ||
| 15. 11. 2024 01:30 | Buffalo Sabres | - | 4 | : | 3p | Review | - | 22 - 25 | 0 - 0 | 2 - 2 | 24 - 27 | 88.89% | 60:42 | ||
| 11. 11. 2024 18:30 | Buffalo Sabres | - | 5 | : | 7 | Review | - | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 4 | 50.00% | 18:50 | ||
| 02. 11. 2024 00:00 | Buffalo Sabres | - | 3 | : | 4 | Review | - | 20 - 23 | 0 - 0 | 12 - 13 | 32 - 36 | 88.89% | 56:06 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 4 | 4 | 0 | - | 0 | 0 | 11 | 113 | 90.27 % | 2.76 | 239 | ||
| Kariéra | -- | 43 | 21 | 17 | 0 | 2 | 0 | 132 | 1259 | 89.52 % | 3.24 | 2445 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 22-23 | 7 | 5 | 2 | - | 0 | 0 | 21 | 222 | 90.54 % | 2.94 | 430 | ||
| 23-24 | 23 | 10 | 8 | - | 2 | 0 | 67 | 666 | 89.94 % | 3.10 | 1295 | ||
| 24-25 | 9 | 2 | 7 | - | 0 | 0 | 33 | 258 | 87.21 % | 4.12 | 481 | ||
| 26-27 | 4 | 4 | 0 | - | 0 | 0 | 11 | 113 | 90.27 % | 2.76 | 239 | ||
| Kariéra | -- | 43 | 21 | 17 | 0 | 2 | 0 | 132 | 1259 | 89.52 % | 3.24 | 2445 |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| žádné záznamy | |||||||||||||
Legenda ke statistikám brankářů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


