Los Angeles Kings - Dallas Stars (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 25. 10. 2007 v 18:30 SEČ
Staples Center
(diváků: 14559)
2 LAK

DAL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
LAK011
DAL100
Po třetinách0:11:12:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
LAK6195
DAL11613
Po třetinách6:1125:1730:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
LAK80/3202416819
DAL80/419241768

Přehled gólů

1. třetina
16:05DAL0:1Stř. zápěstímG: Jere LehtinenA: Brenden MorrowA: Mike Ribeiro
2. třetina
10:00LAK1:1Stř. zápěstímG: Brian WillsieA: Michael CammalleriA: Kyle Calder
3. třetina
01:40LAK2:1Stř. zápěstímG: Alexander FrolovA: Derek ArmstrongA: Rob Blake

Přehled vyloučení

1. třetina
06:38LAK2 minLubomir Visnovsky svk (Brenden Morrow)
2. třetina
06:51LAK2 minJaroslav Modry cze (Brenden Morrow)
12:13DAL2 minMattias NorstromPodražení (Dustin Brown)
12:13LAK2 minJack JohnsonSekání (Mike Modano)
17:50DAL2 minSteve OttDržení (Kyle Calder)
3. třetina
07:07DAL2 minJere LehtinenPodražení (Anze Kopitar)
14:06LAK2 minJack JohnsonSekání (Steve Ott)
16:03LAK2 minRob BlakeNapadení (Jere Lehtinen)
18:06DAL2 minMike RibeiroHákování (Patrick O'Sullivan)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
LAK1Jason LaBarbera (výhra)22 - 231 - 16 - 629 - 3096.67%060:00
DAL30Marty Turco (prohra)22 - 241 - 15 - 528 - 3093.33%059:22

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
21Brian WillsiePravé křídlo1010011000-09:01
24Alexander FrolovLevé křídlo101+1020011-18:14
4Rob BlakeObránce0110211200-22:42
7Derek ArmstrongCentr011+102101260%12:44
13Michael CammalleriCentr011+104100067%15:05
19Kyle CalderLevé křídlo0110010101-12:10
3Jack JohnsonObránce000+1420003-19:05
6Brad StuartObránce0000001101-20:36
11Anze KopitarCentr000003001170%18:53
12Patrick O'SullivanCentr000-104230129%12:50
17Lubomir Visnovsky svkObránce0000211323-23:27
23Dustin BrownPravé křídlo0000037010100%19:19
26Michal Handzus svkCentr000002010033%13:02
41Raitis IvanansLevé křídlo0000012000-11:51
42Tom PreissingObránce0000020101-16:39
44Jaroslav Modry czeObránce000+1200301-17:47
47Ladislav Nagy svkLevé křídlo000+101120150%15:27
73John ZeilerPravé křídlo0000002220-11:08

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
26Jere LehtinenPravé křídlo101+1241000-19:35
10Brenden MorrowLevé křídlo011+1033020-21:50
63Mike RibeiroCentr011+121300138%20:52
3Stephane RobidasObránce000+1013201-16:57
4Mattias NorstromObránce0000202101-20:40
5Matt NiskanenObránce0000010000-12:12
6Trevor DaleyObránce000-2020100-18:04
9Mike ModanoCentr000-101020343%15:22
11Jeff HalpernCentr000-101000167%16:03
14Stu BarnesCentr000-1000000100%15:23
15Niklas HagmanLevé křídlo000-1020012-14:51
20Antti MiettinenPravé křídlo0000021002-09:36
29Steve OttCentr000020500050%08:42
36Jussi JokinenLevé křídlo000-1030010-12:35
39Joel LundqvistCentr000-10210020%12:27
43Philippe BoucherObránce000-1060121-25:05
56Sergei ZubovObránce0000010103-27:26
92Todd FedorukLevé křídlo0000000000-05:04

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jason LaBarbera
Jason LaBarbera
Zákroky: 29
Saves: 96.67%
Marty Turco
Marty Turco
Zákroky: 28
Saves: 93.33%
Alexander Frolov
Alexander Frolov
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Mike Hasenfratz
#30 - Mike Hasenfratz
Dean Warren
Dean Warren
Andy McElman
#90 - Andy McElman
Jonny Murray
#95 - Jonny Murray

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-CBJCBJ2:1(1:1, 1:0, 0:0)Review
CGYCGY-CARCAR3:2(0:0, 2:2, 1:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS1940415
NJDNJD - COLCOL2219415
NYINYI - ANAANA7124145
WSHWSH - LAKLAK2012514
CBJCBJ - TORTOR9104613
STLSTL - WPGWPG10103811
DALDAL - BOSBOS1283811
EDMEDM - MINMIN995415
SEASEA - DETDET2201514
VANVAN - CARCAR1220415
VGKVGK - TBLTBL1661514

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]