Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 10. 10. 2026 v 01:00 SEČ
Nationwide Arena
(diváků: 17057)
3 CBJ po samostatných
nájezdech

PIT 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodlouženínájezdy
CBJ11001 (1-3)
PIT01100 (0-3)
Po třetinách1:02:12:22:23:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CBJ92493
PIT3784
Po třetinách9:333:1042:1845:22

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ40/42166.7%13614
PIT80/2933.3%17419

Přehled gólů

1. třetina
10:52CBJ1:0videoStř. příklepemG: Damon Severson (1)A: Zach Werenski (3)A: Cole Sillinger (1)
2. třetina
11:40CBJ2:0videoStř. příklepemG: Mathieu Olivier (2)A: Damon Severson (1)A: Cole Sillinger (2)
14:30PIT2:1videoStř. příklepemG: Bryan Rust (2)A: Samuel Girard (4)
3. třetina
03:19PIT2:2videoTečG: Evgeni Malkin (3)A: Erik Karlsson (5)
prodloužení
žádné góly

Samostatné nájezdy


Přehled vyloučení

1. třetina
01:37CBJ2 minAdam FantilliSekání (Yegor Chinakhov)
03:19PIT2 minBryan RustPodražení (Danton Heinen)
07:24CBJ2 minEmil AndraeKrosček (Tommy Novak)
19:13PIT2 minKris LetangHákování (Matthew Knies)
2. třetina
03:41PIT2 minSamuel GirardPodražení (Ryan Lomberg)
3. třetina
15:53PIT2 minVille KoivunenPodražení (Matthew Knies)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ33Cam Talbot 20 - 220 - 00 - 020 - 2290.91%065:00
CBJ73Jet Greaves
PIT1Sergei Murashov 35 - 372 - 26 - 643 - 4595.56%065:00
PIT37Arturs Silovs

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
78Damon SeversonObránce112+1030100-22:20
4Cole SillingerCentr02200230310%16:41
24Mathieu OlivierPravé křídlo1010042000-16:35
8Zach WerenskiObránce011+1030310-29:36
3Charlie CoyleCentr000007002058%23:30
5Denton MateychukObránce000-1041311-23:29
7Carson SoucyObránce000-1014000-17:29
10Dmitri VoronkovLevé křídlo0000050101-12:43
19Adam FantilliCentr000023301288%21:57
23Sean MonahanCentr000003000057%16:11
36Emil AndraeObránce0000210100-07:40
43Valeri NichushkinPravé křídlo0000012120100%16:01
44Erik GudbransonObránce0000003110-16:56
58Danton HeinenLevé křídlo000002020050%12:01
83Conor GarlandPravé křídlo0000000010-09:48
89Matthew KniesLevé křídlo000003101050%20:38
91Kent JohnsonCentr00000201010%18:10
94Ryan LombergLevé křídlo0000012000-09:15

#PIT Pittsburgh PenguinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Bryan RustPravé křídlo101-1221100-18:21
71Evgeni MalkinCentr101+10310000%17:30
49Samuel GirardObránce011-1200020-19:25
65Erik KarlssonObránce011+1000010-24:50
6Kaedan KorczakObránce000-1010201-19:05
14Nicholas RobertsonLevé křídlo0000010011-10:10
18Tommy NovakCentr000001021025%14:33
19Connor DewarCentr00000022000%13:35
22Hendrix LapierreCentr00000100110%12:03
41Ville KoivunenPravé křídlo0000200010-13:13
46Blake LizotteCentr000001122027%13:30
57Trevor Van RiemsdykObránce0000000220-19:08
58Kris LetangObránce0000220111-19:14
59Yegor ChinakhovPravé křídlo000-1030100-14:36
67Rickard RakellPravé křídlo000+1000100-20:29
72Declan CarlileObránce000+1014500-20:19
81Ben KindelCentr000003003043%17:19
87Sidney CrosbyCentr000003001046%19:40

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Damon Severson
Damon Severson
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1
Kent Johnson
Kent Johnson
G: 0, A: 0, P: 0
S: 2, +/-: 0
Sergei Murashov
Sergei Murashov
Zákroky: 43
Saves: 95.56%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí









Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27237Columbus Blue Jackets CBJ-PIT Pittsburgh Penguins6914424

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
alexander1986dakankerrymariom.beranekpete

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
darth0banedilitfrancoagolohiguainica62jonathan_cheechoo
pargy8silvia7

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
andreasbanfffunesganco1hojanjarynkori
maly.petkomatys1979packova.ivetpetterson76pixiethajskemenutomuio

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986jonathan_cheechoomatys1979petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andreasbanffdakandarth0banedilitfrancoafunes
ganco1higuainhojancharlica62kerrykori
maly.petkomariom.beranekpackova.ivetpargy8petepixie
silvia7thajskemenutomuio

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]