Edmonton Oilers - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 12. 12. 2025 v 03:00 SEČ
  EDM DET  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
07. 12. 2025 04:00Edmonton OilersEDM-WPGWinnipeg Jets6:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken9:4PreviewReviewVideo
03. 12. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2025 02:30Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
09. 12. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
07. 12. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
05. 12. 2025 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings6:5sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2025 21:00Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
27. 10. 2024 23:00Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers2:3pPreviewReviewVideo
14. 02. 2024 03:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings8:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers2:3pPreviewReviewVideo
16. 02. 2023 03:30Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings4:5sPreviewReviewVideo
08. 02. 2023 01:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers2:5PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 02:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings7:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2021 01:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2019 00:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings31171133799:1054-32-210-219-6-18-5-25-53W
EDM Edmonton Oilers30131163299:1065-60-210-207-3-36-8-34-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings169611954:592-10-04-124-61W
EDM Edmonton Oilers137331751:512-30-13-105-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings158521845:462-22-26-95-53W
EDM Edmonton Oilers176831548:553-30-17-104-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
26266Edmonton Oilers EDM-DET Detroit Red Wings2875335

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
abonentalexander1986banffbatmanvcfckkvvlkdakanfrancoa
funesganco1golohiguainica62ignacignac75
jarynjohnnyjonathan_cheechoojuventus1korikrab88matys1979
m.beranekmtlpargy8petterson76silvia7thajskemenuvojmut

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitflyers66hojancharlkerrypackova.ivetvendo84

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
ctibor88darth0banemaly.petkopetepispet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986hojancharl

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbanffbatmanvcfckkvvlkctibor88dakandarth0bane
dilitflyers66francoafunesganco1higuainica62
ignacjindrich73johnnyjonathan_cheechoojuventus1kerrykori
krab88maly.petkomatys1979m.beranekmtlpackova.ivetpargy8
petepetterson76pispetsilvia7thajskemenuvendo84vojmut

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]