Boston Bruins - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 28. 12. 2018 v 01:00 SEČ
  BOS NJD  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 19:00Boston BruinsBOS-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Boston BruinsBOS-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
18. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 18:30New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins2:3sPreviewReviewVideo
05. 03. 2017 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:0PreviewReviewVideo
21. 10. 2016 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
30. 03. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
20. 12. 2015 23:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils2:1sPreviewReviewVideo
28. 02. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins372013444105:964-41-022-1513-4-07-9-46-41L
NJD New Jersey Devils351216731102:1251-70-210-259-4-43-12-33-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins1713402663:393-01-08-98-22W
NJD New Jersey Devils179442256:511-40-05-124-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins207941842:571-40-014-64-61L
NJD New Jersey Devils183123946:740-30-25-132-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17221Boston Bruins BOS-NJD New Jersey Devils54201333

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentaveomarbenourburneyckkvvlkdave81dilit
dindafiheforward01francoagasstgolohojan
hromehunterxcharlica62ignac75inanajaryn
joe33juventus1kerrykinghanskorikrab88lkwfahrer
machymajoavsmaly.petkomarim.beranekmik848milan49
milan52mila27moogmtlondonondr0idpackova.ivet
pasta82paul68petepetrssonpetterson76popelkaputenka
richirichkobsilvia7willywita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesmatys1979

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
forward01francoafuneshromehunterxjarynmajoavs
maly.petkomila27moogpasta82silvia7wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourburneyckkvvlkdave81dilitdindafihe
gassthojancharlica62juventus1kerrykinghans
krab88machymarimatys1979m.beranekmik848milan49
milan52mtlondonondr0idpackova.ivetpaul68pete
petrssonpetterson76putenkarichirichkob

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]