New York Islanders - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 24. 12. 2008 v 01:00 SEČ
  NYI ATL  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2008 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers2:4PreviewReviewVideo
21. 12. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo
20. 12. 2008 02:00Minnesota WildMIN-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
17. 12. 2008 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals4:5pPreviewReviewVideo
14. 12. 2008 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2008 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers2:4PreviewReviewVideo
23. 12. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs2:6PreviewReviewVideo
21. 12. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning4:3PreviewReviewVideo
19. 12. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-PITPittsburgh Penguins3:6PreviewReviewVideo
17. 12. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 12. 2008 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
29. 02. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders4:5pPreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
02. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers0:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
27. 01. 2007 01:30Atlanta ThrashersATL-NYINew York Islanders5:4pPreviewReviewVideo
17. 12. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers6:0PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers33112242297:1232-41-010-236-11-25-11-23-71L
NYI New York Islanders33102332081:1204-32-111-225-10-25-13-11-99L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers1761121245:641-21-06-112-81L
NYI New York Islanders1551021043:572-21-13-124-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders1851311038:632-11-08-102-88L
ATL Atlanta Thrashers1651121052:591-20-04-125-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]