Boston Bruins - Ottawa Senators (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 20. 03. 2024 v 00:00 SEČ
TD Garden
(diváků: 17850)
6 BOS

OTT 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BOS213
OTT020
Po třetinách2:03:26:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BOS6119
OTT4234
Po třetinách6:417:2726:31

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BOS102/22967.2%15916
OTT161/43032.8%9815

Přehled gólů

1. třetina
08:27BOS1:0videoTeč, DorážkaG: David Pastrnak cze (42)A: Matt Grzelcyk (7)A: Pavel Zacha cze (30)
11:23BOS2:0videoBekhendG: David Pastrnak cze (43)
2. třetina
13:08OTT2:1videoStř. příklepemPPG: Shane Pinto (7)A: Claude Giroux (38)A: Thomas Chabot (18)
18:51BOS3:1videoStř. zápěstímPPG: Justin Brazeau (2)A: Kevin Shattenkirk (15)A: Morgan Geekie (19)
19:56OTT3:2videoStř. příklepemG: Brady Tkachuk (31)A: Jakob Chychrun (23)A: Drake Batherson (28)
3. třetina
04:43BOS4:2videoStř. zápěstímG: David Pastrnak cze (44)A: Kevin Shattenkirk (16)A: Danton Heinen (15)
05:08BOS5:2videoStř. zápěstímG: Jesper Boqvist (5)A: John Beecher (3)A: Kevin Shattenkirk (17)
18:06BOS6:2videoStř. zápěstímPPG: Justin Brazeau (3)A: Jake DeBrusk (20)A: Morgan Geekie (20)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
01:56BOS2 minJohn BeecherSekání (Zack Ostapchuk)
03:19BOS2 minCharlie CoylePodražení (Tim Stutzle)
11:31BOS2 minAndrew PeekeNedovolené bránění (Mark Kastelic)
13:17BOS2 minTrent FredericHrubost (Mathieu Joseph)
13:17OTT2 minMathieu JosephHrubost (Trent Frederic)
17:15OTT2 minJakob ChychrunNedovolené bránění (Trent Frederic)
3. třetina
17:19OTT2 minParker KellyHákování (Danton Heinen)
19:11OTT10 minBrady TkachukOsobní trest
19:34BOS2 minTrent FredericHákování (Jacob Bernard-Docker)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BOS35Linus Ullmark 18 - 190 - 011 - 1229 - 3193.55%060:00
BOS1Jeremy Swayman
OTT70Joonas Korpisalo 16 - 200 - 04 - 620 - 2676.92%060:00
OTT31Anton Forsberg

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BOS Boston BruinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
88David Pastrnak czePravé křídlo303+30720000%17:50
12Kevin ShattenkirkObránce033+20100000%16:00
55Justin BrazeauPravé křídlo202+10610000%10:57
39Morgan GeekieCentr02200050001%14:57
70Jesper BoqvistCentr10100100000%09:25
18Pavel Zacha czeCentr011+30120001%16:37
19John BeecherCentr01102010001%14:02
43Danton HeinenLevé křídlo011+20100000%15:48
48Matt GrzelcykObránce011+20100000%20:02
74Jake DeBruskLevé křídlo01100250000%15:55
11Trent FredericCentr00004140001%14:17
13Charlie CoyleCentr00002100001%17:12
25Brandon CarloObránce000-10020000%20:04
27Hampus LindholmObránce000-10300000%21:18
52Andrew PeekeObránce000+22010000%17:36
63Brad MarchandLevé křídlo00000100001%16:07
73Charlie McAvoyObránce000+20000000%22:37
94Jakub Lauko czeCentr00000060000%11:13

#OTT Ottawa SenatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
7Brady TkachukLevé křídlo101+110840000%22:12
57Shane PintoCentr101+10310000%20:40
6Jakob ChychrunObránce011-12510000%23:23
19Drake BathersonPravé křídlo011+10100000%23:01
28Claude GirouxPravé křídlo011-30200001%15:16
72Thomas ChabotObránce011-10130000%20:03
2Artem ZubObránce00000210000%18:51
12Mark KastelicCentr00000030000%10:36
14Boris KatchoukLevé křídlo00000020000%11:06
18Tim StutzleCentr000-30210000%17:12
21Mathieu JosephPravé křídlo000-32130000%12:53
24Jacob Bernard-DockerObránce000-20110000%16:25
26Erik BrannstromObránce000-20210000%17:04
27Parker KellyLevé křídlo00002010000%11:29
38Zack OstapchukCentr000-10120000%10:17
71Ridly GreigCentr000-10050001%11:26
81Dominik Kubalik czeLevé křídlo000-10010000%10:49
85Jake SandersonObránce00000200000%22:54

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
David Pastrnak
David Pastrnak cze
G: 3, A: 0, P: 3
S: 7, +/-: +3
Kevin Shattenkirk
Kevin Shattenkirk
G: 0, A: 3, P: 3
S: 1, +/-: +2
Linus Ullmark
Linus Ullmark
Zákroky: 29
Saves: 93.55%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Frederick L'Ecuyer
#17 - Frederick L'Ecuyer
Cody Beach
Cody Beach
James Tobias
#61 - James Tobias
Kilian McNamara
Kilian McNamara

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24059Boston Bruins BOS-OTT Ottawa Senators3311524

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitdindaexxefrancoa
ganco1glumgolohojanica62ignacignac75
jabkinjarynjindrich73juventus1kerrykorilacroix
mafijamaly.petkomatys1979m.beranekmoogmtlpackova.ivet
petrzelrockysilvia7struntzthajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
petrsson

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
charl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkfrancoaganco1jabkinpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986dilitdindaexxehojancharl
ica62ignacjindrich73juventus1kerrykorimafija
maly.petkomatys1979m.beranekmtlpackova.ivetpetrzelrocky
silvia7struntzthajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]