Minnesota Wild - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 17. 02. 2012 v 02:00 SEČ
  MIN WPG  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2012 02:00Minnesota WildMIN-WPGWinnipeg Jets3:4sPreviewReviewVideo
15. 02. 2012 01:30Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2012 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2012 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
08. 02. 2012 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2012 02:00Minnesota WildMIN-WPGWinnipeg Jets3:4sPreviewReviewVideo
15. 02. 2012 02:30Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2012 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets8:5PreviewReviewVideo
10. 02. 2012 01:00Washington CapitalsWSH-WPGWinnipeg Jets2:3sPreviewReviewVideo
08. 02. 2012 02:30Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2011 02:30Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild562523858126:1466-85-635-2113-10-312-13-53-75L
WPG Winnipeg Jets582626658140:1646-63-336-2216-9-210-17-44-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2716923470:611-20-217-105-51L
MIN Minnesota Wild26131032968:703-33-212-143-74L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild30121352958:763-52-423-72-82L
WPG Winnipeg Jets31101742470:1035-43-119-124-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8752Minnesota Wild MIN-WPG Winnipeg Jets342719627

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
alevesayrton0322barsa14dejvid123drahokamdreeksdubo197
eddy5555ggianniheroeshojanjarysek123johannlazowskij
manky13matkokubko88m.beranekmihalmiky7010milanjogimilan52
mirassmirek65modanospaul68psychonautshane76skoumi
startersupermantenconepijetesousthajskemenuxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbluestardilitdindageorge2415georgito7habrd
honzas114inanajarbo1jirkajuicekubaslubke
michallnaicokonanpivopuma21rockysakal
separsmidersthumbvonsalatwitazdenal75

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
blackhawksburningflamedano-spotydawe007detredwinghappyharmm
kirstenlopfloplumumaly.petkomatys1979oxmanpackova.ivet
pencepchewpodasspalinivasconivlastikklf

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alevesaveomarbarsa14blackhawksbluestarburningflamedano-spoty
dawe007dilitdindadrahokamdreeksdubo197george2415
habrdheroeshojanhonzas114inanajarbo1jarysek123
johannjuicekirstenkubaslazowskijlopfloplubke
maly.petkomanky13matkokubko88matys1979m.beranekmichallmilanjogi
modanosnaicokonanoxmanpackova.ivetpaul68pencepchew
pivopodaspokrypsychonautrockysakalsepar
shane76skoumismidersspalinistartersupermantenconepije
thajskemenuthumbvasconivlastikklfxamaxzdenal75

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
dejvid123detredwingmiky7010milan52mirek65tesousvonsalat

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD4:4(1:1, 2:3, 1:0)53:56
CBJCBJ-FLAFLA1:4(1:0, 0:4, -:-)30:59
MTLMTL-BUFBUF3:1(1:1, 2:0, -:-)39:56
CARCAR-WSHWSH1:2(0:1, 1:1, -:-)30:56
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, 0:0, -:-)26:57
NYRNYR-TBLTBL2:1(2:1, -:-, -:-)14:57
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)05:55
NYINYI-VANVAN0:0(0:0, -:-, -:-)11:59
CHICHI-PITPIT1:0(1:0, -:-, -:-)04:57
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD4:4(1:1, 2:3, 1:0)53:56
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)05:55
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]