Phoenix Coyotes - Calgary Flames (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 10. 02. 2012 v 03:00 SEČ
(diváků: 10048)
2 PHX po prodloužení

CGY 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
PHX1001
CGY0010
Po třetinách1:01:01:12:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
PHX121094
CGY10482
Po třetinách12:1022:1431:2235:24

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
PHX101/339257410
CGY200/320193113

Přehled gólů

1. třetina
07:43PHX1:0videoStř. zápěstímG: Taylor Pyatt (7)A: Rostislav Klesla cze (9)A: Kyle Chipchura (13)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
04:01CGY1:1videoStř. golfemG: Olli Jokinen (17)A: Mark Giordano (8)A: Scott Hannan (7)
prodloužení
03:05PHX2:1videoStř. golfemPPG: Shane Doan (16)A: Radim Vrbata cze (21)A: Ray Whitney (34)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
05:37CGY2 minTJ BrodieHákování (Gilbert Brule)
05:59PHX2 minTaylor Pyatt (Scott Hannan)
12:30CGY2 minMark GiordanoPodražení (Boyd Gordon)
15:47PHX2 minShane DoanNaražení na hrazení (Mark Giordano)
3. třetina
02:20PHX2 minKeith YandleHrubost (Lance Bouma)
02:20CGY2 minLance BoumaHrubost (Keith Yandle)
05:57PHX2 minKeith YandleHrubost (trest odseděl Gilbert Brule)(Mikael Backlund)
05:57PHX2 minKeith YandleHrubost (Mikael Backlund)
05:57CGY2 minMikael BacklundHrubost (Keith Yandle)
prodloužení
02:07CGY2 minMikael BacklundPodražení (Daymond Langkow)
03:05CGY10 minChris ButlerOsobní trest

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
PHX41Mike Smith (výhra)21 - 220 - 02 - 223 - 2495.83%063:05
PHX1Jason LaBarbera
CGY37Leland Irving (prohra)31 - 320 - 02 - 333 - 3594.29%063:05
CGY34Miikka Kiprusoff

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#PHX Phoenix CoyotesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Taylor PyattLevé křídlo101+1214000-11:43
19Shane DoanPravé křídlo1010233010100%18:20
13Ray WhitneyLevé křídlo0110021000-17:00
16Rostislav Klesla czeObránce0110021501-23:28
17Radim Vrbata czePravé křídlo0110030010-17:21
24Kyle ChipchuraCentr011+102401040%10:07
3Keith YandleObránce0000621002-21:22
8Gilbert BruleCentr000+1023100-12:07
11Martin Hanzal czeCentr000005800065%20:30
15Boyd GordonCentr000-103010060%17:46
22Daymond LangkowCentr000001001033%14:22
23Oliver Ekman-LarssonObránce0000024000-22:47
28Lauri KorpikoskiLevé křídlo000-1031101-18:20
32Michal Rozsival czeObránce0000011100-18:04
33Adrian AucoinObránce0000011000-20:18
37Raffi TorresLevé křídlo0000014001-12:36
53Derek MorrisObránce0000011100-16:23
89Mikkel BoedkerLevé křídlo0000002000-11:46

#CGY Calgary FlamesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
13Olli JokinenCentr101+102010045%20:52
5Mark GiordanoObránce011+1232001-22:32
23Scott HannanObránce011+1010100-19:32
4Jay BouwmeesterObránce0000002300-28:15
6Cory SarichObránce000-1013000-13:19
7TJ BrodieObránce000-1200001-15:58
8Krystofer KolanosCentr0000030000100%10:14
10Blake ComeauLevé křídlo0000042010-17:55
11Mikael BacklundCentr00004110000%14:22
12Jarome IginlaPravé křídlo000+101110033%23:48
15Tim JackmanPravé křídlo000-10210000%10:01
16Tom KostopoulosPravé křídlo000-1001200-12:33
18Matt StajanCentr000-1010200100%08:55
19Blair JonesCentr000002130038%18:53
40Alex TanguayLevé křídlo0000010000100%09:28
44Chris ButlerObránce00001013000-24:36
57Lance BoumaCentr0000203000-14:37
93Michael CammalleriCentr00000100010%19:32

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Shane Doan
Shane Doan
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: 0
Mike Smith
Mike Smith
Zákroky: 23
Saves: 95.83%
Taylor Pyatt
Taylor Pyatt
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brian Pochmara
#16 - Brian Pochmara
Don VanMassenhoven
#21 - Don VanMassenhoven
Derek Amell
#75 - Derek Amell
Brad Lazarowich
#86 - Brad Lazarowich

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8707Phoenix Coyotes PHX-CGY Calgary Flames5020103231

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
adam1983aveomarbernesblackhawksburningflamecirdadawe007
dejvdejviddejvid123dilitdubo197eddy5555george2415georgito7
harmmheroesinanajohannkirstenkubajszizkovkubas
lubkemanky13matkokubko88matys1979m.beranekmihalmichall
milanjogimilan52naicoknkono2011paul68pivopodas
psychonautpuma21romikdrwsakalshane76skfmnskoumi
smidersstartersupermantenconepijevitvlastikklfvonsalat
zemi44

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
albibarsa14drahokamdrew73ggiannihabrdhojan
juiceloudalmaly.petkomirek65onanpackova.ivetpencepchew
rockyspalinitesousthajskemenuwitazdenal75

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
alevesbertuzzi44bluestardesspidreekshonzas114lopflop
nockivasconixett1969

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarblackhawksburningflamedejvid123drahokamdreeksdrew73
dubo197george2415ggiannihabrdinanajuicekirsten
kubajszizkovmanky13matkokubko88matys1979milanjoginkono2011onan
pivorockysakalsmiderssupermantenconepijetesous
vonsalatxett1969zdenal75zemi44

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
adam1983alevesbarsa14bluestardawe007dejvdejviddilit
heroeshojanhonzas114johannkubaslopfloplubke
maly.petkom.beranekmilan52mirek65naicokpackova.ivetpaul68
podaspsychonautshane76skfmnskoumispalinistarter
thajskemenuvasconivlastikklf

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL5:4(2:2, 1:1, 2:1)Review
COLCOL-DALDAL2:3s(0:0, 1:1, 1:1, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]