Phoenix Coyotes - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 13. 02. 2006 v 02:00 SEČ
  PHX SJS  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2006 02:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
10. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars1:5PreviewReviewVideo
08. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild4:6PreviewReviewVideo
03. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2006 02:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
10. 02. 2006 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo
08. 02. 2006 18:30San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
06. 02. 2006 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2006 18:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks0:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2005 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2005 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks552621860169:1675-81-629-2616-7-510-14-34-62W
PHX Phoenix Coyotes582728357167:1879-34-228-3015-14-212-14-13-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2816753791:732-51-516-125-52W
PHX Phoenix Coyotes31151423297:1015-22-212-194-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes27121412570:864-12-016-115-51W
SJS San Jose Sharks27101432378:943-30-113-144-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]