Boston Bruins - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 08. 11. 2011 v 01:00 SEČ
  BOS NYI  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 11. 2011 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2011 00:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins0:7PreviewReviewVideo
02. 11. 2011 00:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
30. 10. 2011 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2011 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 11. 2011 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2011 00:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
04. 11. 2011 00:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets0:3PreviewReviewVideo
30. 10. 2011 01:00New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks2:3pPreviewReviewVideo
28. 10. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2011 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2011 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
18. 02. 2011 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo
10. 12. 2010 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 20:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
13. 12. 2009 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
17. 11. 2009 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders1:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2009 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
12. 04. 2009 23:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 18:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders114521023:290-20-17-44-3-10-2-14-61W
BOS Boston Bruins125701034:281-01-07-53-5-02-2-04-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders8431918:180-10-05-34-41W
BOS Boston Bruins8350620:190-00-05-33-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins4220414:91-01-02-22-21W
NYI New York Islanders302115:110-10-12-10-33L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8097Boston Bruins BOS-NYI New York Islanders63822141

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
barsa14bilcik52bluestarbotickaburningflamecarlosbruinsdelaware
denis59detredwingdubo197duchenedydygaudenciusharmm
hinaulticefishinsijeesljenda92johannkokino
lightning563loading666lokslukas007lukinmanky13matkokubko88
mc.easymihalmiky7010milanjogimilan52mirek65moman
nikexxxorwensonovepeto_17petrku77phaneufpolstarovocislo
potokrazorromikdrwsakalsimplenickskoumisobi
solitaryspalinisupermanswr76urbanvlastikklfvojta58
vonsalatwashington-lukywitaxett1969zerzmi3bitex31marek22

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitjakubsichtamaly.petkomichallpackova.ivetpsychonautpuma21
velys

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
heroeskojot

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitgalus87hinaultinsijakubsichtajeeslkojot
maly.petkomilanjogiovepackova.ivetphaneufpolstarovocislosimplenick
sobisupermantenconepijevelysvonsalatwitazerzmi

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barsa14bluestarbotickaburningflamedenis59detredwingdubo197
duchenedydygaudenciusheroesicefishjenda92johann
lukas007lukinmanky13matkokubko88mc.easymichallmilan52
mirek65momannikexxxorwensonpotokpsychonautpuma21
razorromikdrwsakalskoumispaliniswr76urban
vlastikklfvojta58washington-lukyxett19693bitex31marek22

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]