Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. zápas 1. kola play off 2010/11)


Začátek zápasu: 27. 04. 2011 v 01:30 SEČ
  PHI BUF  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 04. 2011 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
24. 04. 2011 21:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:5pPreviewReviewVideo
23. 04. 2011 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers1:0PreviewReviewVideo
19. 04. 2011 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 04. 2011 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
24. 04. 2011 21:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:5pPreviewReviewVideo
23. 04. 2011 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers1:0PreviewReviewVideo
19. 04. 2011 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 04. 2011 21:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:5pPreviewReviewVideo
23. 04. 2011 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers1:0PreviewReviewVideo
19. 04. 2011 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2011 23:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres5:4PreviewReviewVideo
15. 04. 2011 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres0:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:3pPreviewReviewVideo
05. 03. 2011 19:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo
12. 01. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
27. 10. 2010 01:30Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers6321717:161-10-02-41-1-12-1-03-31W
BUF Buffalo Sabres6321716:171-10-02-41-1-12-1-03-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers311138:90-10-01-21-21L
BUF Buffalo Sabres311137:90-10-01-21-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers321049:71-00-01-22-11W
BUF Buffalo Sabres321049:81-00-01-22-11W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers6321717:161-10-02-41-1-12-1-03-31W
BUF Buffalo Sabres6321716:171-10-02-41-1-12-1-03-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers311138:90-10-01-21-21L
BUF Buffalo Sabres311137:90-10-01-21-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers321049:71-00-01-22-11W
BUF Buffalo Sabres321049:81-00-01-22-11W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers82472312106259:2236-123-745-3722-12-725-11-53-71W
BUF Buffalo Sabres8243291096245:22915-105-140-4221-16-422-13-68-24W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers412212751130:1092-70-524-172-81W
BUF Buffalo Sabres412116446124:1115-41-119-227-35W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers412511555129:1144-53-221-205-53L
BUF Buffalo Sabres412213650121:11810-64-021-206-42W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7851Philadelphia Flyers PHI-BUF Buffalo Sabres191041117

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
barsa14daniyi79denis59dilitdindaheroescheap94
jagrkojotlibor65loksmanky13masim.beranek
michaelo05packova.ivetsab08supermanvonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarinsijakubsichtamguccimilansvihramirek65psychonaut
sakalsimplenickstefo03

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
bobcokomigueltantor

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bluestarcheap94insijagrlibor65manky13masi
mguccimiguelsimplenickstefo03

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barsa14daniyi79denis59dilitdindaheroesjakubsichta
kojotm.beranekmichaelo05milansvihramirek65packova.ivetpsychonaut
sakalsupermanvonsalat

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]