New York Islanders - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 01. 04. 2011 v 01:00 SEČ
  NYI NYR  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2011 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2011 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2011 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
26. 03. 2011 18:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers0:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2011 00:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators1:2sPreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers1:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2011 00:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders6:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2010 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders7:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2010 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
03. 12. 2010 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers5:6PreviewReviewVideo
11. 10. 2010 19:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers6:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2010 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2010 00:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
27. 12. 2009 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
18. 12. 2009 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
17. 12. 2009 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers774131587218:18211-58-348-2918-16-423-15-17-31L
NYI New York Islanders7729361270212:24411-124-536-4116-17-513-19-74-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers381816440117:934-42-320-185-51L
NYI New York Islanders381617537121:1183-51-416-226-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers392315147101:897-16-028-116-41L
NYI New York Islanders39131973391:1268-73-120-193-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7729New York Islanders NYI-NYR New York Rangers314201519

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
bobheroessimplenick

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
daniyi79dedalebedafrog75insijagrjakubsichtalibor65
matador661mirek65ovephaneufrobo21sakaltonda

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
bluestardenis59dilitdindaflexojohannkojot
majomajohaasmanky13martin_zitamasim.beranekmichaelo05
ny-loverpackova.ivetpepo8psychonauttantorvonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bluestardedalebedafrog75heroesjagrjakubsichtajohann
kojotmatador661michaelo05mirek65pepo8phaneufpsychonaut
simplenick

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
daniyi79denis59dilitdindaflexoinsilibor65
majohaasmanky13martin_zitamasim.beranekny-loverove
packova.ivetrobo21sakaltondavonsalat

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)55:56
TBLTBL-VANVAN3:2(0:1, 2:1, 1:0)46:59
FLAFLA-SEASEA0:0(0:0, -:-, -:-)01:55
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)55:56
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2512915
MTLMTL - BUFBUF17101717
DETDET - SJSSJS413111016
PHIPHI - OTTOTT7716167
CBJCBJ - NYRNYR12511915
CHICHI - DALDAL4223618
NSHNSH - STLSTL13971311
LAKLAK - BOSBOS51112518
UTAUTA - EDMEDM1648421
VGKVGK - PITPIT2621124
MINMIN - CBJCBJ10010
CGYCGY - CARCAR00101

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]