Nashville Predators - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 25. 03. 2011 v 01:00 SEČ
  NSH ANA  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 03. 2011 01:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
23. 03. 2011 01:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
20. 03. 2011 22:00Buffalo SabresBUF-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
20. 03. 2011 01:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
18. 03. 2011 01:00Nashville PredatorsNSH-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 03. 2011 01:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
24. 03. 2011 01:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks3:4pPreviewReviewVideo
21. 03. 2011 01:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames5:4pPreviewReviewVideo
20. 03. 2011 03:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks1:2pPreviewReviewVideo
17. 03. 2011 03:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2011 04:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
08. 11. 2010 02:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2010 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators0:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2009 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
25. 03. 2009 01:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks1:2sPreviewReviewVideo
18. 03. 2009 17:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
06. 02. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators7439251088193:1738-106-451-2320-8-719-17-37-34W
ANA Anaheim Ducks734127587208:21113-54-239-3423-12-218-15-38-24W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks372312248111:995-21-120-176-42W
NSH Nashville Predators3520874793:743-72-324-117-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators391917341100:995-34-127-123-71W
ANA Anaheim Ducks36181533997:1128-33-119-178-23W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7685Nashville Predators NSH-ANA Anaheim Ducks92382012

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
bobdilitheroesjagrkojotloksny-lover
supermanvonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarcokodavo1551dedalebedadenis59flexofrog75
insijakubsichtakolousek8libor65manky13matador661m.beranek
mguccimichaelo05mirek65packova.ivetphaneufrobo21sakal
simplenick033mates033

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
daniyi79ivikjohannmajohaasmasimiguelromikdrw
sonny

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bluestardaniyi79dedalebedadenis59dilitflexofrog75
jagrkojotkolousek8majohaasmanky13m.beranekmirek65
ny-loverphaneufsakalsonnysupermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
davo1551heroesinsijakubsichtajohannlibor65mgucci
miguelmichaelo05packova.ivetrobo21romikdrw

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD1:2(1:2, -:-, -:-)18:59
CBJCBJ-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)10:00
MTLMTL-BUFBUF0:0(0:0, -:-, -:-)00:56
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD1:2(1:2, -:-, -:-)18:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]