New York Rangers - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 31. 01. 2006 v 01:00 SEČ
  NYR PHI  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
28. 01. 2006 20:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins7:1PreviewReviewVideo
25. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
23. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
28. 01. 2006 20:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning0:6PreviewReviewVideo
26. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:5PreviewReviewVideo
24. 01. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2006 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
06. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers513013868176:1628-82-414-3714-8-516-5-33-72L
NYR New York Rangers512915765162:1287-75-125-2616-6-413-9-37-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2616643677:533-42-118-86-41W
PHI Philadelphia Flyers2714853391:894-51-27-203-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers2416533585:734-31-27-177-31W
NYR New York Rangers2513932985:754-33-07-185-52W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)07:55
NJDNJD-COLCOL0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
NYINYI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)10:00
WSHWSH-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)07:57
CBJCBJ-TORTOR1:0(1:0, -:-, -:-)07:55
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)07:55
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]