New York Islanders - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 23. 01. 2011 v 21:00 SEČ
  NYI BUF  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2011 21:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
21. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2011 19:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
16. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2011 21:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
21. 01. 2011 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
16. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
16. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres3:2sPreviewReviewVideo
05. 11. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders3:0PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 00:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres5:0PreviewReviewVideo
17. 10. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders6:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres2:0PreviewReviewVideo
28. 12. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
23. 11. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2008 20:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres1:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres472121547129:1398-54-022-2511-12-110-9-46-41L
NYI New York Islanders461524737114:1526-71-422-248-10-47-14-34-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres24111212368:714-11-011-136-41L
NYI New York Islanders2281042065:712-41-310-125-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2310942461:684-43-011-124-61W
NYI New York Islanders2471431749:814-30-112-125-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7302New York Islanders NYI-BUF Buffalo Sabres1013172110

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
bobbruinsfanjerrykrtekmachampmariocznieuwy
patoslmvalenzdevosloo

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
allex12dark_wodkadedalebedadelmarty10macek78masimichal225
ondra77ovepatrikse1neksimplenickwita

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
bluestardavi77dodo72heroeskojotlibor65martin83
m.beranekmiguelpatrick_ovierevromikdrwsakalsuperman
tomas123vonsalatxondras

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
allex12bluestarbruinsfandelmarty10heroeskrtekmachamp
marioczondra77ovepatoslmpatrikrevromikdrw
sakalse1neksupermanvonsalatvosloowitaxondras

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
davi77dedalebedadodo72kojotlibor65macek78masi
m.beranektomas123valenzde

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]