Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 19. 01. 2011 v 01:00 SEČ
  PIT DET  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2011 19:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2011 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
11. 01. 2011 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2011 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
16. 01. 2011 01:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets6:5pPreviewReviewVideo
15. 01. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
11. 01. 2011 03:30Colorado AvalancheCOL-DETDetroit Red Wings5:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings1:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2010 00:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2010 20:30Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings2:1sPreviewReviewVideo
13. 06. 2009 02:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins1:2PreviewReviewVideo
10. 06. 2009 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
07. 06. 2009 02:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins5:0PreviewReviewVideo
05. 06. 2009 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
03. 06. 2009 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
01. 06. 2009 02:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
31. 05. 2009 02:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 20:30Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings452811662157:1318-62-219-2614-5-414-6-26-41W
PIT Pittsburgh Penguins462814460146:1095-43-226-2014-9-114-5-34-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2314543287:724-40-16-174-61W
PIT Pittsburgh Penguins2414912981:622-11-013-116-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2214533165:473-32-213-96-42W
DET Detroit Red Wings2214623070:594-22-113-96-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7262Pittsburgh Penguins PIT-DET Detroit Red Wings2086720

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
allex12bobdavi77dedalebedajandamkrteklibor65
marioczmartin83masimiguelovepatoslmpatrick_ovie
patrikpetrslavsakalsupermantomas123vonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarheroesmacek78michal225simplenickvalenzdevosloo
wita

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
begbeeejakubsichtajonpimachampromikdrwxondras

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dedalebedalibor65patoslmpatrick_ovieromikdrwsupermanxondras

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
allex12bluestarheroesjakubsichtajandamjonpikrtek
macek78machampmarioczmasipatrikpetrslavsakal
swr76tomas123valenzdevonsalatvosloowita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)04:00
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)04:00
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]