New York Islanders - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 12. 01. 2011 v 01:00 SEČ
  NYI VAN  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-VANVancouver Canucks3:4sPreviewReviewVideo
10. 01. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
08. 01. 2011 21:00Colorado AvalancheCOL-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
07. 01. 2011 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
04. 01. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-VANVancouver Canucks3:4sPreviewReviewVideo
09. 01. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings1:2sPreviewReviewVideo
08. 01. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers6:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
04. 01. 2011 04:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2010 17:00Vancouver CanucksVAN-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
18. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-VANVancouver Canucks2:1sPreviewReviewVideo
08. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo
15. 01. 2006 01:00New York IslandersNYI-VANVancouver Canucks1:8PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks41278660141:993-61-320-2115-3-312-5-38-21L
NYI New York Islanders40132163294:1306-61-321-197-7-36-14-37-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2115333376:483-31-210-117-31L
NYI New York Islanders177731750:512-31-29-85-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2012532765:510-30-110-108-24W
NYI New York Islanders2361431544:794-30-112-114-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7211New York Islanders NYI-VAN Vancouver Canucks38261610

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
heroeslibor6michal225

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
bluestarbobjandampatoslmpatrikrevse1nek
swr76

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
allex12crhoxdavi77dodo72gebisinelvisjakubsichta
krteklibor65macek78majkimarioczmartin83masi
miguelondra77overomikdrwsakalsimplenicksuperman
tomas123valenzdevonsalatvosloowita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
jandamkrteklibor65macek78marioczmasiondra77
patoslmrevsakalse1neksupermanswr76tomas123
valenzdevosloo

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
allex12bluestarcrhoxheroesmajkiovepatrik
romikdrwvonsalatwita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)35:00
CBJCBJ-FLAFLA1:3(1:0, 0:3, -:-)31:58
MTLMTL-BUFBUF2:1(1:1, 1:0, -:-)25:58
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)18:59
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, -:-, -:-)07:57
NYRNYR-TBLTBL1:0(1:0, -:-, -:-)12:56
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)35:00
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]