Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 18. 10. 2010 v 02:00 SEČ
  ANA PHX  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2010 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 04:00Anaheim DucksANA-ATLAtlanta Thrashers4:5sPreviewReviewVideo
14. 10. 2010 04:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2010 20:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks5:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2010 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings1:2pPreviewReviewVideo
10. 10. 2010 16:00Phoenix CoyotesPHX-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2010 18:00Boston BruinsBOS-PHXPhoenix Coyotes2:5PreviewReviewVideo
28. 04. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings1:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks4:0PreviewReviewVideo
24. 12. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks4:0PreviewReviewVideo
19. 12. 2009 22:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes4:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2009 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
07. 11. 2009 18:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 02:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
12. 04. 2009 02:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks5:4sPreviewReviewVideo
23. 03. 2009 01:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes6:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2009 17:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes311136:70-10-02-10-1-11-0-01-22L
ANA Anaheim Ducks5131310:210-10-12-31-0-10-3-01-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks210138:80-10-10-21-11L
PHX Phoenix Coyotes201111:50-10-02-00-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes110025:20-00-00-11-01W
ANA Anaheim Ducks303002:130-00-02-10-33L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6645Anaheim Ducks ANA-PHX Phoenix Coyotes1342117

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
cepiigrizzlyjandamlukas33martin83ohlundove
painkillerphoenix.netromikdrwsakalwildceltwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
deanduskymachampmasi

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
bruinsfansheldon

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bruinsfancepiiduskygrizzlyjandamlukas33rev
sakalsheldonwildceltwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
deanmachampmasimichal225ohlundphoenix.netromikdrw

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]