New York Rangers - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 16. 10. 2010 v 01:00 SEČ
  NYR TOR  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
11. 10. 2010 19:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers6:4PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers3:6PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 21:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo
10. 04. 2010 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
14. 10. 2010 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2010 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs5:1PreviewReviewVideo
28. 03. 2010 00:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
18. 10. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2009 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs7:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo
23. 02. 2009 02:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs2:3pPreviewReviewVideo
02. 11. 2008 00:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2008 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs1:0pPreviewReviewVideo
30. 12. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers1:6PreviewReviewVideo
07. 12. 2007 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs2:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs3300612:60-00-01-22-0-01-0-03-03W
NYR New York Rangers2110210:90-00-00-20-0-01-1-01-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs220048:30-00-01-12-02W
NYR New York Rangers000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2110210:90-00-00-21-11L
TOR Toronto Maple Leafs110024:30-00-00-11-01W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6627New York Rangers NYR-TOR Toronto Maple Leafs1583516

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
deanduskyflyersjandamjarek.999lukas33machamp
martin83masimichal225ohlundsakalsheldonsopko-hviezda
wildcelt

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
arekcepiidavi77ovephoenix.netromikdrwselly
wita

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
bruinsfandesignedpainkiller

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bruinsfanmachampmichal225sellywita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
cepiideanduskyjandamjarek.999masinabby
ohlundovephoenix.netrobi281romikdrwsakalsheldon
sopko-hviezdawildcelt

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK3:1(0:0, 1:1, 2:0)Review
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]