Edmonton Oilers - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 08. 03. 2010 v 02:00 SEČ
  EDM NJD  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2010 02:00Edmonton OilersEDM-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild2:1sPreviewReviewVideo
04. 03. 2010 02:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2010 01:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks3:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2010 02:00Edmonton OilersEDM-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 03:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2010 18:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 11. 2008 01:30New Jersey DevilsNJD-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-EDMEdmonton Oilers2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils633825376169:1528-36-239-2420-10-118-15-23-71L
EDM Edmonton Oilers642044640160:2216-66-430-3412-21-48-23-23-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils30201014088:682-11-017-136-41W
EDM Edmonton Oilers33122142494:1153-43-213-203-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils33181523681:846-25-222-112-81L
EDM Edmonton Oilers3182321666:1063-23-217-141-92L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3130624
TORTOR - NYRNYR10185920
OTTOTT - SJSSJS2446621
NJDNJD - ANAANA28421116
PITPIT - FLAFLA81016918
NYINYI - LAKLAK19123228
STLSTL - VGKVGK5523524
DALDAL - WPGWPG2563218
CGYCGY - MINMIN35251316
EDMEDM - CARCAR9187426
SEASEA - UTAUTA61016423
VANVAN - DETDET2383424
CHICHI - MTLMTL00000
COLCOL - TBLTBL00000
PHIPHI - ANAANA00000
NJDNJD - LAKLAK00000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]