Montreal Canadiens - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 21. 01. 2010 v 01:30 SEČ
  MTL STL  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues3:4pPreviewReviewVideo
18. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues3:4pPreviewReviewVideo
19. 01. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers4:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild1:0PreviewReviewVideo
13. 01. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2008 00:00St. Louis BluesSTL-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
19. 03. 2008 00:30Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues3:4sPreviewReviewVideo
11. 03. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-MTLMontreal Canadiens3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens502327446128:13911-44-227-2311-14-312-13-14-62L
STL St. Louis Blues482127742126:1365-74-325-239-17-312-10-44-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens25111432265:645-33-215-104-61L
STL St. Louis Blues2691731864:791-30-114-124-63W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens25121312463:756-11-012-136-42L
STL St. Louis Blues22121042462:574-44-211-115-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]