Los Angeles Kings - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 09. 01. 2010 v 18:30 SEČ
  LAK STL  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues3:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2010 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo
02. 01. 2010 22:00Los Angeles KingsLAK-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues3:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2010 18:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2010 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:1pPreviewReviewVideo
03. 01. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-CHIChicago Blackhawks3:6PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 01:00St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2009 22:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:5sPreviewReviewVideo
11. 10. 2009 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2009 01:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues6:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
05. 03. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues5:1PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
06. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings442519350131:1247-35-323-2111-8-214-11-14-61L
STL St. Louis Blues431726734111:1275-74-322-216-17-311-9-43-77L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1911822263:554-23-29-106-41L
STL St. Louis Blues2361731255:771-30-111-121-95L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings25141112868:693-12-114-115-52W
STL St. Louis Blues2011942256:504-44-211-96-43L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)09:56
TORTOR-NYRNYR1:1(1:1, -:-, -:-)07:00
OTTOTT-SJSSJS2:0(2:0, -:-, -:-)08:58
NJDNJD-ANAANA1:0(1:0, -:-, -:-)11:57
PITPIT-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)09:55
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]