Washington Capitals - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 29. 12. 2009 v 01:00 SEČ
  WSH CAR  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 12. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes3:6PreviewReviewVideo
27. 12. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2009 18:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
18. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 12. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes3:6PreviewReviewVideo
27. 12. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:4sPreviewReviewVideo
24. 12. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
22. 12. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
01. 12. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2009 00:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
15. 03. 2009 00:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes5:4sPreviewReviewVideo
04. 03. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:5PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 23:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals1:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes4:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2008 00:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals382414648139:1035-63-217-2112-5-312-9-37-33W
CAR Carolina Hurricanes3892971893:1403-73-416-228-12-31-17-43-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals1712532467:453-32-17-108-25W
CAR Carolina Hurricanes2081231659:693-33-28-125-53L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals2112932472:582-31-110-116-41W
CAR Carolina Hurricanes181174234:710-40-28-101-94L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)35:00
CBJCBJ-FLAFLA1:3(1:0, 0:3, -:-)31:58
MTLMTL-BUFBUF2:1(1:1, 1:0, -:-)25:58
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)18:59
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, -:-, -:-)07:57
NYRNYR-TBLTBL1:0(1:0, -:-, -:-)12:56
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)35:00
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]