Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 06. 12. 2009 v 01:00 SEČ
  CBJ COL  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo
02. 12. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets4:3sPreviewReviewVideo
01. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
29. 11. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CGYCalgary Flames3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
03. 12. 2009 01:30Florida PanthersFLA-COLColorado Avalanche6:5sPreviewReviewVideo
01. 12. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche0:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo
14. 01. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets1:6PreviewReviewVideo
31. 10. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets2:4PreviewReviewVideo
21. 01. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche5:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche30151563091:932-62-516-147-4-28-11-43-72L
CBJ Columbus Blue Jackets28131552687:1023-52-511-177-6-36-9-23-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche117421439:351-21-14-76-42L
CBJ Columbus Blue Jackets137631435:412-32-38-54-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche1981141652:581-41-412-72-82L
CBJ Columbus Blue Jackets156921252:611-20-23-124-65L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15511917
CBJCBJ - FLAFLA912101017
MTLMTL - BUFBUF1974719
CARCAR - WSHWSH2173917
PHIPHI - SEASEA61113422
NYRNYR - TBLTBL87151116
OTTOTT - STLSTL2813720
NYINYI - VANVAN2813622
CHICHI - PITPIT5322223
WPGWPG - MINMIN314151213
DALDAL - COLCOL610141115
NSHNSH - VGKVGK55191412
UTAUTA - TORTOR1985620
ANAANA - CGYCGY2913918
LAKLAK - EDMEDM7717819
SJSSJS - BOSBOS12910719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]