Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 22. 11. 2009 v 18:00 SEČ
  VAN CHI  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks0:1PreviewReviewVideo
20. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2009 18:00Colorado AvalancheCOL-VANVancouver Canucks2:8PreviewReviewVideo
13. 11. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2009 02:00St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks0:1PreviewReviewVideo
21. 11. 2009 18:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2009 03:30Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:7PreviewReviewVideo
16. 11. 2009 01:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks4:3pPreviewReviewVideo
14. 11. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-TORToronto Maple Leafs3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
12. 05. 2009 03:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks7:5PreviewReviewVideo
09. 05. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
06. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
03. 05. 2009 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks3:6PreviewReviewVideo
01. 05. 2009 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2009 01:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks0:4PreviewReviewVideo
07. 02. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks7:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2114722869:494-22-212-910-3-14-4-17-36W
VAN Vancouver Canucks22121002467:592-02-011-118-2-04-8-06-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks1310312044:334-12-17-68-27W
VAN Vancouver Canucks108201637:191-01-05-58-23W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks12480830:401-01-06-64-61W
CHI Chicago Blackhawks8441825:160-10-15-34-42W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ211072110
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]