Colorado Avalanche - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 09. 11. 2009 v 02:00 SEČ
  COL EDM  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:3sPreviewReviewVideo
05. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo
30. 10. 2009 17:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
06. 11. 2009 03:30Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers2:4PreviewReviewVideo
03. 11. 2009 01:00New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2009 18:00Boston BruinsBOS-EDMEdmonton Oilers2:0PreviewReviewVideo
30. 10. 2009 02:30Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings6:5sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2009 02:30Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche0:3PreviewReviewVideo
20. 03. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers1:8PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 17:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
17. 01. 2009 03:30Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2008 18:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche2:3sPreviewReviewVideo
24. 10. 2008 03:30Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo
13. 10. 2008 02:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers5:4sPreviewReviewVideo
22. 03. 2008 20:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche7:5PreviewReviewVideo
14. 03. 2008 02:30Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche1712522453:382-22-211-66-0-06-5-27-32W
EDM Edmonton Oilers167911447:502-12-16-106-4-11-5-04-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche66001224:111-01-03-36-06W
EDM Edmonton Oilers106411235:332-12-13-76-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche116521229:271-21-28-36-42L
EDM Edmonton Oilers6150212:170-00-03-31-55L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2951625
NJDNJD - COLCOL3527427
NYINYI - ANAANA131662010
WSHWSH - LAKLAK3113722
CBJCBJ - TORTOR111410723
STLSTL - WPGWPG151461218
DALDAL - BOSBOS21951218
EDMEDM - MINMIN12158427
SEASEA - DETDET3221822
VANVAN - CARCAR2231625
VGKVGK - TBLTBL23102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]