Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 25. 10. 2009 v 01:00 SEČ
  VAN TOR  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2009 17:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:0PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 01:00Vancouver CanucksVAN-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 10. 2009 01:00Vancouver CanucksVAN-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2009 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs7:2PreviewReviewVideo
11. 10. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 02. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks2:3sPreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00Vancouver CanucksVAN-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks1:6PreviewReviewVideo
10. 01. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-TORToronto Maple Leafs4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks9450826:271-01-04-53-1-01-4-04-51W
TOR Toronto Maple Leafs7071014:320-10-03-40-5-10-2-00-77L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks4310616:101-01-01-33-13W
TOR Toronto Maple Leafs505108:190-10-03-20-55L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks5140210:170-00-03-21-41W
TOR Toronto Maple Leafs202006:130-00-00-20-22L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI4:4(1:1, 1:1, 2:2, 0:0)61:55
DETDET-STLSTL4:5(1:1, 2:1, 1:3)Review
NSHNSH-TBLTBL3:3(1:1, 2:2, -:-)33:56
NYINYI-EDMEDM0:3(0:0, 0:3, -:-)29:57
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:3(0:0, 0:3, -:-)29:57
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108620
SJSSJS - OTTOTT2263819
MTLMTL - PITPIT2330220
VANVAN - TORTOR3221319
DALDAL - CBJCBJ2510715
COLCOL - CGYCGY2501121
CARCAR - WPGWPG2012712
WSHWSH - MINMIN7104117
PHIPHI - UTAUTA588810

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]