Montreal Canadiens - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 21. 12. 2005 v 01:30 SEČ
  MTL OTT  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 12. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:3sPreviewReviewVideo
18. 12. 2005 02:00Minnesota WildMIN-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
16. 12. 2005 03:00Edmonton OilersEDM-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 12. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:3sPreviewReviewVideo
18. 12. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs8:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators2:6PreviewReviewVideo
10. 12. 2005 18:00Calgary FlamesCGY-OTTOttawa Senators2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens4:0PreviewReviewVideo
28. 10. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
12. 10. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators30235248132:633-22-111-1913-3-010-2-26-41W
MTL Montreal Canadiens3116963891:985-61-114-1710-5-26-4-43-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators1613302670:312-01-05-118-21W
MTL Montreal Canadiens1710522253:554-21-07-106-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators1410222262:321-21-16-87-31W
MTL Montreal Canadiens146441638:431-40-17-72-87L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK3:1(0:0, 1:1, 2:0)Review
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]