Calgary Flames - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 29. 01. 2009 v 02:00 SEČ
  CGY BUF  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2009 02:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
19. 01. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2009 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2009 02:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres2:10PreviewReviewVideo
22. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2009 01:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
18. 01. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-CARCarolina Hurricanes3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo
22. 01. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames462818456146:1383-41-121-2517-8-311-10-17-31W
BUF Buffalo Sabres482523550145:1357-56-222-2613-11-212-12-37-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2517833492:711-31-110-158-21W
BUF Buffalo Sabres24131122668:674-24-010-146-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres24121232477:683-32-212-125-51W
CGY Calgary Flames21111012254:672-10-011-106-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD0:0(0:0, -:-, -:-)02:59
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz