Vancouver Canucks - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 27. 11. 2008 v 18:00 SEČ
  VAN CGY  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
22. 11. 2008 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2008 01:30New York RangersNYR-VANVancouver Canucks3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo
22. 11. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames0:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 10. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks4:5pPreviewReviewVideo
09. 10. 2008 18:30Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames6:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:7PreviewReviewVideo
30. 03. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2008 02:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
27. 12. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2007 02:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
09. 11. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
06. 10. 2007 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2214822869:524-21-211-117-3-17-5-18-24W
CGY Calgary Flames22121012465:700-10-010-128-4-14-6-05-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames128411645:370-10-04-87-31W
VAN Vancouver Canucks107311429:131-10-17-37-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks127511440:393-11-14-86-43W
CGY Calgary Flames10460820:330-00-06-44-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH2:0(2:0, -:-, -:-)11:00
TORTOR-NYRNYR2:1(2:1, -:-, -:-)09:55
OTTOTT-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)08:58
NJDNJD-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)16:56
PITPIT-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)14:55
NYINYI-LAKLAK0:1(0:1, -:-, -:-)07:57
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]