Toronto Maple Leafs - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 26. 11. 2008 v 01:30 SEČ
  TOR ATL  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 11. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers3:6PreviewReviewVideo
23. 11. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CHIChicago Blackhawks4:5pPreviewReviewVideo
18. 11. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00Vancouver CanucksVAN-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 11. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers3:6PreviewReviewVideo
23. 11. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-CBJColumbus Blue Jackets0:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2008 01:30Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers3:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2007 01:30Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
30. 11. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
24. 10. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:5sPreviewReviewVideo
30. 03. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo
06. 12. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs5:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers1971221453:662-21-08-115-5-02-7-25-53L
TOR Toronto Maple Leafs2071351463:721-51-37-133-7-44-6-13-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers105501026:311-01-05-55-52L
TOR Toronto Maple Leafs10374633:370-40-24-63-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs10461830:351-11-13-74-61L
ATL Atlanta Thrashers9272427:351-20-03-62-71L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF0:0(-:-, -:-, -:-)00:00
OTTOTT-NYINYI0:0(0:0, -:-, -:-)02:57
TBLTBL-SEASEA0:0(0:0, -:-, -:-)00:57
FLAFLA-VANVAN0:0(0:0, -:-, -:-)03:59
NJDNJD-NYRNYR0:0(0:0, -:-, -:-)02:57
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN0:0(0:0, -:-, -:-)03:59
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]