Anaheim Ducks - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 19. 11. 2008 v 18:00 SEČ
  ANA WSH  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2008 18:00Anaheim DucksANA-WSHWashington Capitals4:6PreviewReviewVideo
17. 11. 2008 02:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
14. 11. 2008 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
10. 11. 2008 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2008 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2008 18:00Anaheim DucksANA-WSHWashington Capitals4:6PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals6:5sPreviewReviewVideo
15. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals1:5PreviewReviewVideo
11. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-ANAAnaheim Ducks1:6PreviewReviewVideo
13. 01. 2006 18:30Anaheim DucksANA-WSHWashington Capitals2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals1710732056:492-31-27-107-1-13-6-27-31L
ANA Anaheim Ducks1910922057:583-21-110-95-7-25-2-06-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals87111429:161-11-13-57-15W
ANA Anaheim Ducks125721036:371-20-16-65-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks75201021:212-01-04-35-25W
WSH Washington Capitals9362627:331-20-14-53-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
TBLTBL-VANVAN4:2(0:1, 2:1, 2:0)Review
FLAFLA-SEASEA1:1(1:1, -:-, -:-)17:59
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2712917
MTLMTL - BUFBUF18102719
DETDET - SJSSJS414121117
PHIPHI - OTTOTT7718169
CBJCBJ - NYRNYR125131016
CHICHI - DALDAL5224719
NSHNSH - STLSTL15971313
LAKLAK - BOSBOS51114619
UTAUTA - EDMEDM1758423
VGKVGK - PITPIT2731225
MINMIN - CBJCBJ20011
CGYCGY - CARCAR00202

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]