Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 02. 11. 2008 v 00:30 SEČ
  TBL OTT  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2008 00:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators3:2sPreviewReviewVideo
31. 10. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
29. 10. 2008 00:30Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2008 00:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators3:2sPreviewReviewVideo
31. 10. 2008 00:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators1:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators4:8PreviewReviewVideo
20. 01. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
05. 12. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators4:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2007 00:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators2:7PreviewReviewVideo
22. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
03. 12. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2006 23:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
30. 04. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
28. 04. 2006 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators10461829:280-10-05-51-5-13-1-04-62W
TBL Tampa Bay Lightning9363619:221-30-16-31-5-32-1-03-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators6151217:210-10-02-41-53L
TBL Tampa Bay Lightning6153210:161-30-14-21-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators4310612:70-00-03-13-12W
TBL Tampa Bay Lightning321049:60-00-02-12-12W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]