New Jersey Devils - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 03. 12. 2005 v 19:00 SEČ
  NJD MIN  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 12. 2005 19:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo
01. 12. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils2:8PreviewReviewVideo
24. 11. 2005 01:00Florida PanthersFLA-NJDNew Jersey Devils1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 12. 2005 19:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo
02. 12. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
01. 12. 2005 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets2:3sPreviewReviewVideo
25. 11. 2005 20:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2005 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils24121022678:792-21-19-157-4-15-6-16-41L
MIN Minnesota Wild24101132365:591-31-214-107-4-13-7-24-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild127411545:300-10-14-85-51L
NJD New Jersey Devils127411536:391-10-05-75-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils125611142:401-11-14-85-51L
MIN Minnesota Wild12372820:291-21-110-23-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1642118
OTTOTT - NYRNYR877811
PITPIT - NSHNSH1921713
WSHWSH - BUFBUF1632416
CBJCBJ - VGKVGK1021415
STLSTL - CARCAR3514415
EDMEDM - TORTOR1345019
UTAUTA - TBLTBL1255812
CGYCGY - DETDET1084136
SEASEA - MINMIN1516109
CHICHI - FLAFLA2315511
DALDAL - NYINYI1721107

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]