Vancouver Canucks - Phoenix Coyotes (REVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 17. 03. 2008 v 17:00 SEČ
General Motors Place
(diváků: 18630)
3 VAN

PHX 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
VAN210
PHX100
Po třetinách2:13:13:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
VAN1765
PHX8117
Po třetinách17:823:1928:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
VAN292/5192218418
PHX290/51826868

Přehled gólů

1. třetina
08:55VAN1:0BekhendG: Henrik SedinA: Daniel SedinA: Sami Salo
12:28VAN2:0Stř. zápěstímPPG: Taylor PyattA: Kevin BieksaA: Sami Salo
18:05PHX2:1Stř. zápěstímG: Dan CarcilloA: Steven Reinprecht
2. třetina
13:37VAN3:1Stř. zápěstímPPG: Henrik SedinA: Daniel SedinA: Kevin Bieksa
3. třetina
žádné góly

Přehled vyloučení

1. třetina
00:40VAN4 minKevin Bieksa (Dan Carcillo)
02:10PHX2 minDerek MorrisSekání (Alexandre Burrows)
06:27PHX2 minEd JovanovskiSekání (Brendan Morrison)
08:58PHX5 minDan CarcilloBitka (Rick Rypien)
08:58VAN5 minRick RypienBitka (Dan Carcillo)
11:39PHX2 minNick BoyntonNedovolené bránění (Jeff Cowan)
19:39PHX2 minDan CarcilloHrubost (Henrik Sedin)
19:39VAN2 minHenrik SedinHrubost (Dan Carcillo)
2. třetina
12:41PHX2 minDan CarcilloHrubost (Ryan Kesler)
12:41PHX10 minDan CarcilloOsobní trest
14:50VAN2 minAlexandre BurrowsPodražení (Martin Hanzal cze)
18:24VAN2 minTaylor PyattHákování (Derek Morris)
3. třetina
02:52VAN2 minMarkus NaslundSekání (Radim Vrbata cze)
05:04PHX2 minMartin Hanzal czeDržení (Rick Rypien)
15:35PHX2 minDan CarcilloKrosček (Kevin Bieksa)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
VAN1Roberto Luongo (výhra)18 - 190 - 07 - 725 - 2696.15%060:00
PHX30Ilya Bryzgalov (prohra)15 - 163 - 37 - 925 - 2889.29%057:50

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#VAN Vancouver CanucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
33Henrik SedinCentr202024000047%17:53
3Kevin BieksaObránce022-1401204-21:56
6Sami SaloObránce022+1010101-24:45
22Daniel SedinLevé křídlo022+1060011-24:42
9Taylor PyattLevé křídlo1010230111-17:24
7Brendan MorrisonCentr000000010138%16:49
8Willie MitchellObránce000+1003302-28:33
14Alexandre BurrowsPravé křídlo0000222202-17:19
16Trevor LindenCentr000000020050%06:32
17Ryan KeslerCentr000003110147%22:06
18Mike WeaverObránce00000310100%14:05
19Markus NaslundLevé křídlo0000211000-14:54
20Jeff CowanLevé křídlo0000003001-06:35
21Mason RaymondLevé křídlo000-1032000-06:08
23Alexander EdlerObránce0000001114-21:11
25Matt PettingerLevé křídlo0000011200-14:03
37Rick RypienCentr000051200067%04:59
45Nathan McIverObránce000-1001200-08:06

#PHX Phoenix CoyotesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
13Dan CarcilloLevé křídlo101+12131002-10:08
28Steven ReinprechtCentr011+101000050%15:02
2Keith BallardObránce0000005101-21:35
3Keith YandleObránce0000020001-15:07
4Zbynek Michalek czeObránce000-1000010-20:55
11Martin Hanzal czeCentr000-120212059%18:27
12Craig WellerPravé křídlo0000011011-09:46
17Radim Vrbata czePravé křídlo000-1020000-21:14
19Shane DoanPravé křídlo000-103300067%22:32
22Mathias TjarnqvistLevé křídlo00000001000%10:04
26Joel PerraultCentr000002000175%11:46
34Daniel WinnikCentr000002000167%16:38
39Niko KapanenCentr000+101000067%14:49
44Nick BoyntonObránce0000231110-15:31
53Derek MorrisObránce000+1211210-22:52
55Ed JovanovskiObránce0000252100-21:52
81Marcel Hossa svkLevé křídlo0000001001-04:57
88Peter MuellerCentr000000110029%16:46

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Henrik Sedin
Henrik Sedin
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Roberto Luongo
Roberto Luongo
Zákroky: 25
Saves: 96.15%
Daniel Sedin
Daniel Sedin
G: 0, A: 2, P: 2
S: 6, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Steve Kozari
#40 - Steve Kozari
Mike Leggo
#3 - Mike Leggo
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway
Brad Kovachik
#71 - Brad Kovachik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]