Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 21. 02. 2008 v 01:00 SEČ
  BUF TBL  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
18. 02. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2008 19:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres5:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2008 01:30Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs1:0PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning3:5PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 01:00Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 01. 2008 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
17. 03. 2007 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning8:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres592831856173:1665-82-728-3115-12-313-19-56-42L
TBL Tampa Bay Lightning592534650171:1933-62-125-3415-16-210-18-45-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres27151233092:723-31-313-144-61L
TBL Tampa Bay Lightning31151623094:941-21-016-153-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres32131952681:942-51-415-175-51L
TBL Tampa Bay Lightning28101842077:992-41-19-197-31W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3120524
TORTOR - NYRNYR10184820
OTTOTT - SJSSJS2346620
NJDNJD - ANAANA27421115
PITPIT - FLAFLA71016917
NYINYI - LAKLAK19113218
STLSTL - VGKVGK5423424
DALDAL - WPGWPG2553208
CGYCGY - MINMIN35241315
EDMEDM - CARCAR9186425
SEASEA - UTAUTA61015422
VANVAN - DETDET2283423

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]