Seznam hráčů
Detail hráče
Moritz Seider | #53 | Obránce | Články hráče na NHLportal.cz (34)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Obránce |
| Hokejka: | vpravo |
| Datum narození: | 06. 04. 2001 (věk 25) |
| Místo narození: | Zell, DEU |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 197 lbs., 89.4 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2019, 1. kolo, 6. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 418 |
| Gólů celkem: | 39 |
| Asistencí celkem: | 206 |
| Bodů celkem: | 245 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.09 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.49 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.59 |

| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 18. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 | - | 29:46 | |
| 16. 10. 2026 01:30 | Detroit Red Wings | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 | - | 25:47 | |
| 14. 10. 2026 00:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5p | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | - | 23:25 | |
| 11. 10. 2026 01:00 | Montreal Canadiens | - | 1 | : | 0s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 | - | 29:33 | |
| 10. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 3 | : | 6 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 22:23 | |
| 07. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | - | 24:01 | |
| 04. 10. 2026 19:00 | Detroit Red Wings | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | - | 25:41 | |
| 03. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 0 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | - | 25:16 | |
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 16. 04. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 8 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 16:51 | |
| 14. 04. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 3p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 25:50 | |
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 8 | 0 | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 0 | 0 | 206 | - | ||
| Kariéra | -- | 418 | 39 | 206 | 245 | -15 | 224 | 13 | 107 | 1 | 5 | 7 | 3 | 826 | 4.72% | 382 | 377 | 9991 | - |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 8 | 0.00 | 0.62 | 0.62 | 0.25 | 1.88 | ||
| Kariéra | -- | 418 | 0.09 | 0.49 | 0.59 | 0.54 | 1.98 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 82 | 7 | 43 | 50 | -9 | 34 | 2 | 21 | 0 | 2 | 4 | 2 | 187 | 3.74% | 151 | 161 | 1890 | - | ||
| 22-23 | 82 | 5 | 37 | 42 | -11 | 40 | 1 | 15 | 1 | 2 | 1 | 0 | 140 | 3.57% | 207 | 190 | 1899 | - | ||
| 23-24 | 82 | 9 | 33 | 42 | -7 | 51 | 3 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 135 | 6.67% | 24 | 26 | 1835 | - | ||
| 24-25 | 82 | 8 | 38 | 46 | -5 | 40 | 4 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 162 | 4.94% | 0 | 0 | 2056 | - | ||
| 25-26 | 82 | 10 | 50 | 60 | 15 | 57 | 3 | 28 | 0 | 0 | 2 | 1 | 187 | 5.35% | 0 | 0 | 2105 | - | ||
| 26-27 | 8 | 0 | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 0 | 0 | 206 | - | ||
| Kariéra | -- | 418 | 39 | 206 | 245 | -15 | 224 | 13 | 107 | 1 | 5 | 7 | 3 | 826 | 4.72% | 382 | 377 | 9991 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 82 | 0.09 | 0.52 | 0.61 | 0.41 | 2.28 | ||
| 22-23 | 82 | 0.06 | 0.45 | 0.51 | 0.49 | 1.71 | ||
| 23-24 | 82 | 0.11 | 0.40 | 0.51 | 0.62 | 1.65 | ||
| 24-25 | 82 | 0.10 | 0.46 | 0.56 | 0.49 | 1.98 | ||
| 25-26 | 82 | 0.12 | 0.61 | 0.73 | 0.70 | 2.28 | ||
| 26-27 | 8 | 0.00 | 0.62 | 0.62 | 0.25 | 1.88 | ||
| Kariéra | -- | 418 | 0.09 | 0.49 | 0.59 | 0.54 | 1.98 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žádné záznamy | ||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


